TATİL ZAMANI
foto-deniz1

THY’NİN YAKIT TASARRUFU PROJESİNE ÖDÜL

Paylaş
 

THY’nin 2008 yılında uygulamaya başladığı yakıt tasarrufu projesi “Sürdürülebilir İş Ödülleri” kapsamında en başarılı proje seçildi.

Sürdürülebilirlik Akademisi’ne bağlı çeşitli üniversitelerde görev yapan akademisyenlerden oluşan jüri heyeti, THY’nin hayata geçirdiği yakıt tasarrufu projesi ile birlikte karbon emisyonunu ve enerji kullanımını azaltan diğer projeleri inceledi. THY’nin bu projesi, karbon ve enerji yönetimi kategorisinde en başarılı proje seçildi.

YÜZDE 20’YE VARAN KAZANIM SAĞLANDI
Sürdürülebilirlik programı; kurumsal yönetişim, ekonomi, çevre ve sosyal olmak üzere 4 temel unsur üzerine kurulu olan THY, Yakıt Tasarrufu Projesi’ni 2008 yılında etkin bir biçimde uygulamaya başladı. Küresel taşıyıcı bu proje kapsamında bugüne kadar yakıt verimliliğinde yüzde 20’ye varan bir kazanım sağladı.

THY’nin tüm operasyonlarını, optimizasyon, yeni teknolojilere yatırım ve altyapı iyileştirme politikaları doğrultusunda, topluma, ekonomiye ve çevreye karşı sorumluluk anlayışıyla yürüterek, sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmaya devam edeceği bildirildi.

Bir önceki yazımız olan CHP'NİN GÜNDEMİNDE ERKEN SEÇİM VAR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.