THODEX AYRICALIĞI İLE TANIŞIN | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

THODEX AYRICALIĞI İLE TANIŞIN

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Dünden bugüne baktığımızda daha doğrusu eskiden yeniye doğru bir tariflendirme gerekirse her şeyin değiştiği hiçbir şeyin eski olarak kalmadığını görmekteyiz. Bu her konuda her nesnede kısaca her şey de kendi içerisinde bir değişime girmiş ardından da kendi çevresinden başlayarak dünyayı etkileme çabası içerisine girmiştir.  Aslında bizim bahsetmek istediğimiz kripto para ve kripto paraya gelene kadar ne yaşandığı ve hangi yeniliğin ne kadar kullanıldığıdır!

KRİPTO PARA ALIM-SATIM

Kripto para denilen sanal para sistemi aslında günümüze gelene kadar bir çok konuda değişiklikler daha doğrusu evrimsel süreçte zıplamalar yaşayarak bugüne ulaşmıştır. Henüz birkaç yıllık geçmişi olan Kripto paraya gelmeden önce ekonominin tarihçesine baktığımızda yüzyıllar öncesine dayanan bir süreç söz konusu olmaktadır. Yüzyıllar önce dünyanın bir çok yerinde paranın icadından önce takas usülü adını verdiğimiz mala karşı mal sistemiyle karşılıklı faydaya dayanan alım-satım işlemi gerçekleşmekteydi. Ardından bu topraklarda icadı gerçekleşen para adını verdiğimiz metal ve ardından kağıtusülüyle değişim işlemi gerçekleşmiştir. Günümüzde hala daha geçerliliğini koruyan para adını verdiğimiz kağıt ile mal ve hizmet almayı sağlayan bu sistem yerini sanal dünya gerçekliğine bırakacaktır. Yıllar öncesine yani eskiye dayanan sistemler artık yerini yepyeni sistemlere bırakacaktır. Çünkü günümüzün her şeyi eskiye dair bir çok alışkanlığı değiştirmiş olup bu durum para içinde geçerliliğini koruyacaktır. Bireylerin neredeyse dünya üzerindeki herkesin elinde ulaşması mümkün olan internet adını verdiğimiz sistemle sanal sistemle birlikte kullandığı sanal para sistemi geleceğin kaçınılmaz gerçeğidir. Sanal para adını verdiğimizde aklımıza Thodex borsası ve kampanyaları gelmektedir. Kendine ait kampanyalar ile adından söz ettiren Thodex sanal para borsası Kampanya Sistemi şu şekildedir :

Thodex kripto para markası sektördeki 4. Yılını yaşamakta olup ABD’den almış olduğu lisans sayesinde kullanıcılarının hemen her gereksinimine cevap veren tam dünyaca ünlü bir platform sunduğunu kapsamlı bir kampanya ile açıklamak istemektedir. Bu nedenle Thodex USA şirketimiz tarafından düzenlenecek bir çekiliş kampanyasını hayata geçirmektedir. Bu kampanya ile borsamıza üye olan ve alım satım işlemlerini platformumuz üzerinden yapan kullanıcılara çekiliş ile

 • 1 adet PorcshePanamera 4
 • 100 adet Apple Watch
 • 50 adet Sony PlayStation 4
 • 30 adet iPhone 11
 • 30 adet Samsung S10
 • 50 adet MacbookAir
 • 500 adet Thodex Hediye Kiti (Bluetooth hoparlör, mobil şarj aleti, defter-kalem seti, termos) hediyeleri verilecektir.

Thodex USA şirketi tarafından hediyeyi kazanan üyemizin bulundukları ülkede hediyeler teslim edilecektir. Bu kampanyanın Türkiye ve ABD başta olmak üzere tüm dünyada dijital ve basılı yayın mecraları kullanılarak tanıtımı gerçekleştirilecektir. Türkiye’de billboard’lar, ulusal ve sektörel TV kanalları, gazete ve dergiler (online ve basılı), sosyal medya mecraları ve arama motorlarında sponsorlu reklamlar, sosyal medya mecralarındaki influncer ve celebrity tanıtımları ve daha birçok mecra kullanılarak tanıtım gerçekleştirilecektir.

Kampanyamıza Katılım Koşulları Şu Şekildedir

 • 3. Seviye üyeliğini tamamlayan her kullanıcıya 1 çekiliş hakkı,
 • 10.000,00 TL veya 10.000,00 TL’ye eş değer olan kripto varlık ya da dolar hacmine ulaşan her kullanıcıya 1 çekiliş hakkı,
 • Affiliate sistemine kayıtlı olup da, bu sistem aracılığı ile www.thodex.com isimli platformuna 3. Seviye üyeliğini tamamlamış 5 yeni üye kazandıran her kullanıcıya 1 çekiliş hakkı, verilecektir.
 • Söz konusu ikramiyelere dair vergi ve gümrük giderleri bulunduğu ülkenin mevzuatına uygun olarak talihli tarafından karşılanacaktır.
 • Thodex çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Katılımda verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Thodex sorumlu tutulamaz.
 • Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

KAYNAK :https://www.thodex.com/tr/cekilis

KAYNAK :https://www.thodex.com/tr/market/BTC-TRY

Bir önceki yazımız olan YENİ YÖNTEM COVID-19 TESTLERİNİN DUYARLILIĞINI 20 KAT ARTIRIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.