THK'DAN MİRZA'YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

THK’DAN MİRZA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

THK’dan MİRZA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

THK Bandırma Şubesi, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.

Türk Hava Kurumu Bandırma Şubesi Başkanı Varol Memişler; “1-2 Ekim’de Bandırma’da yapılan Türkiye 2 Metre Planör Şampiyonasının 3. Ayağını başarıyla bitirdik. Türkiye’nin farklı bölgelerinden yaklaşık 35 yarışmacı hem Bandırma’yı hem de uçuş alanımızı çok beğendiler. Dünya şampiyonasına katılan yarışmacılarımız Bandırma uçuş pistinin dünyadaki en güzel pistlerden biri olduğunu söylemesi bizi ilerleyen yıllarda Dünya Şampiyonasını Bandırma’da düzenlemek için fikir verdi. Bu konuda çalışmalara başlayacağız. Şampiyonada kurumumuza verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin desteğiyle bizler de daha güzel organizasyonlar düzenleyebileceğiz. Şahsınıza ve Belediyemize teşekkür ediyoruz” dedi.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya hediye edilen tişörtte Mustafa Kemal Atatürk’ün sözünün havacılığın önemini gösteriyor dedi. Dursun Mirza; “Evet, Başkomutanımız Atatürk’ün dediği gibi istikbal göklerdedir. Bu önemli kurumumuzun Bandırma’daki çalışmalarını beğeniyor ve takdir ediyorum. Türkiye Şampiyonasından sonra Dünya Şampiyonluğuna Bandırmamızın ev sahipliği yapması kentimiz adına güzel olacaktır. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak : bandirma-bld

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.