TESK BAŞKANI'NDAN RAZAMAN UYARISI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TESK BAŞKANI’NDAN RAZAMAN UYARISI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ömer Metin ile birlikte ilçede esnaf ziyareti yapan Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, Ramazan ayında fiyatları yükselterek haksız rekabete yol açmak isteyenlerin olabileceğine dikkat çekti. Palandöken, “Et, hurma, kuruyemiş, çay ve ramazanda sofralarımızdan eksik etmediğimiz birçok yiyecek için zam yapanlar olabilir. Et ve Süt Kurumu piyasaya yeteri kadar et ve et ürünü verecek kapasitede ve tedbirleri almış durumdadır. Vatandaşlarımız fiyatları iyi takip etmeli, esnafa güvenmelidir “dedi. Ramazan ayında et, pastırma, sucuk, unlu mamuller, bakliyat, meyve ve sebze gibi ürünlerin tüketiminin arttığını belirten Palandöken, “Esnaf ve sanatkarlar olarak mevsimsel etkilerin olumlu olmasını ve fiyatların düşmesini bekliyoruz.” ifadesini kullandı.

Palandöken, Ramazan paketlerindeki gıdaların son kullanım tarihleri ile ürünlerin kalitesinin kontrol edilmesi uyarısında da bulundu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.