Tesettür Tunikte Kombin Zenginliği | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Tesettür Tunikte Kombin Zenginliği

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kapalı giyimde en çok tercih edilen parçalardan biri tesettür tunik tir. Tunikler her zaman farklı renk ve modellerle göze hitap eden özelliktedir ve mutlaka her kadının gardrobunda yer almalıdır. Günlük kombinlerden özel günlerdeki kombinlere kadar tesettür tunik her şekilde kurtarıcı bir parçadır. Pantolon ve etek üstüne yapılan kombinlerle her mevsime hitap edebilecek çeşitliliktedir. Tuniklerin boyları kullanacak kişinin beğenisine göre uzun ya da kısa olarak rahatlıkla temin edilebilir.

Özel Günlerde Tesettür Tunik

Şık bir davet ya da özel günlere istinaden törenlerde abiye kullanılma gereksinimi varsa tesettür tunik ve pantolon kombinleri sıkça tercih edilir. Şifon, ipek ve saten tarzı seçimlerle ilgili konsepte ayak uydurulabilir. Bu tarz günlerde bel kısmına takılacak altın ya da gümüş renkte kemerler de daha şık bir görüntü sağlayacaktır.

Her zevke hitap eden tunikler mevcuttur. Bir tunik ister spor ister abiye hale getirilebilir. Önemli olan kullanacak kişinin taşımak istediği moduna ayak uydurmasıdır. Özellikle tesettürlü genç kızlarda asimetrik kesimli salaş tunikler son derece revaçtadır. https://www.dasiva.com.tr den çeşitlilik açısından her tip modeli, rengi ve deseni bulabilme şansına sahipsiniz

Bir önceki yazımız olan Bandırma Web Tasarım başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.