TERCİH VE TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

TERCİH VE TANITIM GÜNLERİ BAŞLIYOR

Paylaş
 

Onyedi Eylül Üniversitesi, 2-14 Ağustos 2018 tarihleri arasında aday öğrencilerin, kendi ilgi ve yetenekleri doğrultusunda meslek alanlarını tanıyarak tercihlerini yapabilmeleri amacıyla “Tercih ve Tanıtım Günleri” düzenliyor. Düzenlenecek olan “Tercih ve Tanıtım Günleri” kapsamında Merkez Yerleşkemizde 08.30-17.30 saatleri arasında, Bandırma Cumhuriyet Meydanı, Bandırma İDO Terminali önü, Erdek Cumhuriyet Meydanı, Manyas Atatürk Meydanı ve Gönen Banyolar Caddesi’nde ise 10.00-22.00 saatleri arasında tanıtım stantları açılacaktır.

Üniversite adaylarının merakla ve heyecanla beklediği Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversite adayları tercih dönemine girdi. Tanıtım stantlarımızda “Tercih ve Tanıtım Günleri” kapsamında, tercih dönemine giren aday öğrencilere akademik personellerimiz ve uzman rehberlerimiz ile üniversitemiz bölüm ve programları ile ilgili ve üniversitemizin genel tanıtımı hakkında bilgilendirme hizmeti verilecektir. Ayrıca tanıtım stantlarında, üniversitemiz; akademik birimleri, bölümlere ait puanları, yerleşkeleri, sosyal imkânları, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetleri, öğrenci toplulukları, Erasmus, Farabi ve Mevlana programları hakkında da merak edilen tüm sorular yanıtlanacaktır.

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iş birliğinde 2-14 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen “Tercih ve Tanıtım Günleri” stantlarını ziyaret edebilir, üniversitemiz hakkında merak ettiklerinizi sorabilir ve tercih etmeyi düşündüğünüz bölüm ve program hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.