TENİS BANDIRMA'DA MEYDANA İNİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
tolga tosun

TENİS BANDIRMA’DA MEYDANA İNİYOR

Paylaş
 

Bandırma Kaymakamlığı, Bandırma Belediyesi ve Bandırma Tenis Kulübü işbirliği ile kentimiz Cumhuriyet Meydanı’nda “Sokak Tenisi” etkinliği gerçekleştirilecek.

“Tenisi Seven Gelsin” sloganıyla 4 Mart 2018 Pazar günü saat 10.30’dan itibaren Cumhuriyet Meydanı’nda başlayacak etkinlik kapsamında çeşitli gösteri ve maçlar gerçekleştirilecek.

Bandırma’da farklı spor dallarının daha geniş kitlelerle buluşturulması, tenis sporunun yaygınlaştırılması, sosyal sorumluluk düşüncesiyle özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin spora yönlendirilerek kötü alışkanlıklardan korunmasına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek etkinlik saat 14;00’e kadar devam edecek.

Bandırma Tenis Kulübü Başkanı Dr. Hüseyin ERENLER, Bandırma’da böyle bir organizasyonu hayata geçirmekten son derece mutlu olduklarını dile getirdi. Başkan ERENLER, ülkemiz genelindeki sponsorluğunu TEB’in üstlendiği “Sokak Tenisi” etkinliğinin, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından da desteklendiğini söyledi.

Dr. Hüseyin ERENLER, spora olan destekleri ve Bandırma’da bu etkinliğin gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı ilçe Kaymakamımız Günhan YAZAR ve Belediye Başkanı Dursun MİRZA’ya teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

Sporun güzelliğini bizzat yaşamak isteyenleri ve tenis severleri 4 Mart Pazar günü Bandırma Cumhuriyet Meydanı’na bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.