TATİL ZAMANI
foto-deniz1

TENİS BANDIRMA’DA MEYDANA İNİYOR

Paylaş
 

Bandırma Kaymakamlığı, Bandırma Belediyesi ve Bandırma Tenis Kulübü işbirliği ile kentimiz Cumhuriyet Meydanı’nda “Sokak Tenisi” etkinliği gerçekleştirilecek.

“Tenisi Seven Gelsin” sloganıyla 4 Mart 2018 Pazar günü saat 10.30’dan itibaren Cumhuriyet Meydanı’nda başlayacak etkinlik kapsamında çeşitli gösteri ve maçlar gerçekleştirilecek.

Bandırma’da farklı spor dallarının daha geniş kitlelerle buluşturulması, tenis sporunun yaygınlaştırılması, sosyal sorumluluk düşüncesiyle özellikle çocuklarımızın ve gençlerimizin spora yönlendirilerek kötü alışkanlıklardan korunmasına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek etkinlik saat 14;00’e kadar devam edecek.

Bandırma Tenis Kulübü Başkanı Dr. Hüseyin ERENLER, Bandırma’da böyle bir organizasyonu hayata geçirmekten son derece mutlu olduklarını dile getirdi. Başkan ERENLER, ülkemiz genelindeki sponsorluğunu TEB’in üstlendiği “Sokak Tenisi” etkinliğinin, Türkiye Tenis Federasyonu tarafından da desteklendiğini söyledi.

Dr. Hüseyin ERENLER, spora olan destekleri ve Bandırma’da bu etkinliğin gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı ilçe Kaymakamımız Günhan YAZAR ve Belediye Başkanı Dursun MİRZA’ya teşekkür ettiklerini sözlerine ekledi.

Sporun güzelliğini bizzat yaşamak isteyenleri ve tenis severleri 4 Mart Pazar günü Bandırma Cumhuriyet Meydanı’na bekliyoruz.

Bir önceki yazımız olan DESTEĞİMİZ AFRİN'E DOĞRU YOLA ÇIKTI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.