Tencere Seti Modelleri - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1
kutlu creative

Tencere Seti Modelleri

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Mutfaklarda en önemli pişirme gereçlerinden olan tencere seti başrolü oynamaktadır. En lezzetli yemekler bu tencerelerden çıkmaktadır. Tencere denilince akla ilk gelen çelik tencere modelleri olmaktadır. Eskiden beri en çok tercih edilen ve en kullanışlı olan tencerelerdir. Eskimeyen yapısı, çizilmemesi, sağlıklı olması ile her evde mutlaka bir çelik tencere seti bulunmaktadır. Fiyat olarak makul olması ile de herkes tarafından tercih edilir.

Son yıllarda popüler olan diğer bir seçenek ise granit tencere seti diyebiliriz. Granit tencereler yanmaz yapışmaz olduğu için kullanımı oldukça kolaydır. Pilav ve karnıyarık tenceresi olarak bu setler çokça kullanılır. Ancak kullanırken metal kaşık vurmadan dikkatle kullanmak gerekir. Çizilmesi halinde sağlığınızı riske atabilir.

Eskiden beri kullanılan ve son yıllara yeniden popüleritesine kavuşan diğer bir seçenek ise döküm tencere setidir. Sağlamlığı ile bilinen döküm aynı zamanda yemeklerin daha lezzetli olmasını da sağlar. Ancak döküm tencerelerin fiyatlı ürünler olduğu unutulmamalıdır.

Tencere Seti İçeriği

Tencere genel olarak 7 parçadan oluşur. 3 boy kapaklı tencere ve 1 adet de tava takımlarda yer alır. Ancak bu parçalar her bir takıma göre farklılık gösterebilir. Örneğin tava içermeyen takımlar olduğu gibi birden fazla tava içeren takımlar da mevcuttur. Takımın içeriğini ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Tencere seti alırken mutfağınızın ihtiyaçlarını ve ailenizin kaç kişilik olduğunu gözeterek en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Tüm tencere seti ürünleri için https://www.madamecoco.com/tencereler-ve-tavalar/ adresini ziyaret edebilir ve ürünleri incleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Çit Sistemleri Firması Yaren Tel Çit Ltd. Şti. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.