TEMEL PRENSİBİMİZ: ETKİN, VERİMLİ VE RASYONEL ÇALIŞMAK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

TEMEL PRENSİBİMİZ: ETKİN, VERİMLİ VE RASYONEL ÇALIŞMAK

Paylaş
 

2019 yılının 3. dönem İl Koordinasyon Kurulu toplantısı Vali Ersin Yazıcı başkanlığında gerçekleştirildi.

İl Koordinasyon Kurulu Değerlendirme Toplantısı, Vali Ersin Yazıcı Başkanlığında, Güney Marmara Kalkınma Ajansı Toplantı Salonu’nda yapıldı. Toplantıya Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, Kurumların Bölge ve İl Müdürleri katıldı.

Vali Yazıcı’nın açılış konuşmasıyla başlayan İl Koordinasyon Kurulu toplantısında; yatırımcı kuruluşların bir önceki döneme ait yatırım projeleri değerlendirilerek, yatırımcı kuruluşlar arasında koordinasyonun sağlanması konusunda görüş alışverişinde bulunuldu. Projelerin yürütülmesinde denetim ve takibinin sıklıkla yapılması konusunda yatırımcı kuruluşlara uyarılarda bulunan Vali Yazıcı, kurum müdürlerinden de eksik ve aksaklıklara zamanında müdahale edilmesini istedi.

KOORDİNASYON VE İŞ BİRLİĞİ İÇERİSİNDE ÇALIŞALIM
İlgili kurumlarımızın toplantıda alınan kararların çözümlenmesi hususunda da gerekli itinayı göstermeleri ve bu konuya önem vermeleri gerektiğini belirten Vali Yazıcı, “Tüm çalışmalarda olduğu gibi yatırım uygulamalarında da etkin, verimli ve rasyonel bir anlayışla çalışmak temel prensibimiz olmalıdır. Çalışmalardan istediğimiz verimi alabilmemiz açısından ilgili kurum ve kuruluşların koordinasyon ve işbirliği içerisinde çalışmaları ayrı bir öneme sahiptir.”dedi.

Konuşmasının sonunda tüm kuruluşların yöneticilerine ve personeline teşekkürlerini ileten Vali Ersin Yazıcı, çalışmalarında başarılar diledi. Toplantı, Teiaş 2. Bölge Müdür Yardımcısı Şentürk Eroğlu’nun ve Balıkesir İl Sağlık Müdürü Fevzi Yavuzyılmaz’nın yapılan faaliyetler, hizmet ve çalışmalarını içeren sunumları ile sona erdi.

Bir sonraki toplantı için sunum yapacak kurumların belirlendiği toplantıda, 16 Ekim 2019 tarihinde, Balıkesir Üniversitesi ve Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi sunumlarını gerçekleştirecek.

Bir önceki yazımız olan MEVLİD KANDİLİ'NİN ÖNEMİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.