Teknoloji’yi ve SEO Çalışmalarını Takip Edenler.. Bu Haberimiz Tam Size Göre

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Arama motorlarında üst sıralarda çıkabilmek her web sitesisi sahibinin hayali. Reklam harcaması yapmadan web sitesine ziyaretçi getirmek isteyenler için en doğru yöntem arama motorlarında organik sonuçlarda en üst sırada çıkabilmek.

Bu sonuca ulaşmak için SEO çalışmaları yapmak gerekiyor. SEO uzmanlarının en fazla takip ettiği blogldardan olan Google Webmster Central Blog’da yayınlanan bir yazı ile Google’ın önemşi algoritmalarından olan Penguen algoritmasının güncellendiğini duyuruldu.

WebzMind Türkiye web sitesi resmi blogunda yayınlanan bigilere göre bu güncelleme Google arama sıralamalarını oldukça fazla etkileyecek.

WebzMind uzmanları konuyu şu şekilde açıklıyor;

Bugüne kadar Penguen algoritmasına uyumlu olmayan web sitelerinin Google sıralamalarında geriye düşmesi zamanla oluyordu. Bundan sonra sıralama sonuçları çok daha hızlı bir şekilde değişecek.

Güncellemenin en önemli noktalarından bir tanesi de; Google’ın SPAM içerik olarak yaptığı cezalandırmayı tüm siteye değil, sadece SPAM içeriğin olduğu sayfaya yapması olacak. Güncellemenin sadece İngilizce için değil tüm dilleri kapsadığını hatırlatalım.

Penguen Algoritmasının gerçek zamanlı işleyecek olması, kaliteli ve özgün içeriklerin SEO çalışmasında öneminin çok daha fazla artacağı anlamına geliyor.

Gerçek zamanlı algoritma, site içi ve site dışı link inşası süreçlerini de etkileyecek. Siteniz içerisindeki kaliteli içeriklerde kullanacağınız site içi linkler ve site dışı link inşası için önemsediğiniz kaliteli sitelerden elde edeceğiniz linkler, SEO çalışmalarınıza çok daha fazla katkı sağlayacak.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Bandırma Evden Eve Nakliyat Şirketi Özdemir Nakliyat başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Teknoloji’yi ve SEO Çalışmalarını Takip Edenler.. Bu Haberimiz Tam Size Göre

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x