TEDBİRLER EN ÜST SEVİYEDE - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

TEDBİRLER EN ÜST SEVİYEDE

Paylaş
 
google haberlerde takip et
Vali Hasan Şıldak tedbirleri değerlendirmek ve yüksek vaka çıkışını kontrol altına almak için toplantılar gerçekleştirdi.
Video konferans yöntemi ile gerçekleştirilen toplantıların birincisinde yüksek vaka çıkışı yaşanan ilçelerin kaymakamları ile görüşen Şıldak tedbirlerin en üst seviyede uygulanması için talimat verdi. Vali Şıldak; toplu ve kalabalık ortamlarda bulaşın daha yüksek olduğu bilindiğinden toplantı vesilesi ile vatandaşları bu tür ortamlardan mümkün olduğunca uzak durulması konusunda uyardı.
Değerlendirme toplantılarının ikincisinde İlde faaliyet gösteren sektörlerin temsilcileri ile video konferans yöntemi ile görüşen Şıldak; salgının seyri ve alınacak tedbirleri değerlendirdi.
Sanayi Odası, Ticaret Odaları ve Ticaret Borsalarının Yönetim Kurulu Başkanları ve Genel Sekreterleri ile gerçekleştirdiği toplantıda Vali Şıldak bilgilendirme ve değerlendirmelerde bulunurken, salgında yaşanan yüksek vaka çıkışının tüm kesimlerin ve sektörlerin ortak desteğiyle kontrol altına alınabileceğinin de altını çizdi.

Bir önceki yazımız olan ERDEK'TE ÇOCUK OYUN ALANLARI KULLANIMA KAPATILDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.