foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

TBMM BAŞKANI BALIKESİR’DE

123548
Paylaş
 
Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Balıkesir’e geldi.
Balıkesir Koca Seyit Havalimanına öğle tarifeli uçak ile gelen Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman, burada Vali Ersin Yazıcı tarafından karşılandı.
Karşılamada, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Murat Kınay ile diğer ilgililer hazır bulundu.
BURHANİYE ZİYARETİ
Karşılamanın ardından Burhaniye ilçesine geçen TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit’i ziyaret etti.
ZEYTİNYAĞI FABRİKASINI ZİYARET ETTİ
Yaklaşık 2 saat süren ziyaretin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman, Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ve Vali Yazıcı Ayvalık ilçesine geçti. Burada zeytinyağı fabrikasını ziyaret eden Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman zeytinyağı sıkımı ve depolanması konusunda fabrika sahibi Ahmet Sucu’dan bilgiler aldı.
ANKARA’YA HAREKET ETTİ
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı İsmail Kahraman daha sonra Koca Seyit Havalimanına geçerek Ankara’ya hareket etti.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.