TBF HEYETİ BANDIRMA BASINI İLE BİR ARAYA GELDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TBF HEYETİ BANDIRMA BASINI İLE BİR ARAYA GELDİ

Paylaş
 

Avrupa’nın en iyi basketbol ligleri arasında gösterilen Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 24. haftasında Banvit’in, Sakarya Büyükşehir Basketbol’u konuk ettiği karşılaşma öncesi TBF yetkilileri ile Banvit Basketbol Kulübü yöneticileri ve Bandırma yerel basını, kahvaltıda bir araya geldi.

Banvit Basketbol Kulübü; Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin 24. Haftasında Sakarya Büyükşehir Basketbol ile karşılaşıyor. Merakla beklenen maç öncesi TBF yöneticileri ile Banvit Basketbol Kulübü yöneticileri ve Bandırma yerel gazetecileri, Bandırma’da düzenlenen kahvaltıda görüş alışverişinde bulundu.

Banvit Basketbol Kulübü Genel Menajeri Turgay Zeytingöz ev sahipliğinde düzenlenen buluşmaya TBF Yönetim Kurulu Üyesi Resul Kerse, TBF Ligler Direktörü Samer Şenbayrak ve basın mensupları katıldı. Toplantıda Türk basketbolunun gelişimi ve ilerlemesi konusunda görüşler paylaşılırken, basketbolun bilinirliğinin, izlenirliğinin artırılması hususunda da karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.  Bu amaç doğrultusunda yerel medyanın gücü ve öneminin altının çizildiği toplantıda, Türkiye Basketbol Federasyonu’nun basketboldaki sürdürülebilir başarı için yerel mecralar ile iş birliğinin artarak sürdürme isteği vurgulandı.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.