TASLAĞI GÖRMELİYİZ | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

TASLAĞI GÖRMELİYİZ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Milliyetçi Hareket Partisi Bandırma İlçe Teşkilatı Başkanı Yurttaş Bakkal ve beraberinde ki yönetim kurulu üyeleri İlkhaber Gazetesi’ne ziyarette bulundular. İhsan Kuruoğlu’na geçmiş olsun dileğinde bulunan MHP İlçe Başkanı Bakkal, ülke  gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

FETÖ yargılamaları süreciyle ilgili konuşan Bakkal, ” Bu konuda mağduriyet yaşayan çok sayıda vatandaş var. Adam kiracı, oturduğu evin sahibi BankAsya hesabı kullanıyor diye kirasını buraya yatırıyor, bu yüzden göz altına alınıyor. Belgeleri ile bilgileri ile tamamen araştırılıp bu işlemlerin o şekilde yapılıp mağduriyetlerin önüne geçilmesi gerekiyor” dedi.

Başkanlık sistemi ile ilgili de değerlendirmelerde bulunan Bakkal, ” Biz bu konuda kesin olur yada kesin olmaz diye bir tutum sergilemiyoruz. Genel Başkanımız Devlet Bey de bunu açıkça ifade etti . Taslak önümüze gelsin bir bakalım içinde ne var , neyi içeriyor , ne yapmak istiyorlar.” ifadelerini kullandı.

Kaynak : ilkhabergazetesi

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.