TAŞ OCAĞI VE TAŞ KIRMA TESİSİ YAPIM VE ONARIM İÇİN ÇALIŞIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

TAŞ OCAĞI VE TAŞ KIRMA TESİSİ YAPIM VE ONARIM İÇİN ÇALIŞIYOR

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi’ne ait olan Ayyıldız Mahalle mevkiinde yer alan Taş Ocağı ve Taş Kırma Tesisi, Yol yapım ve onarım çalışmaları için tam kapasiteyle çalışıyor.

Bandırma Belediyesi ekiplerince yürütülen yol çalışmaları için ham madde üretimini gerçekleştiren tesis, Asfalt Üretim Tesisisin bakım çalışmalarının ardından kısa sürede faaliyete geçmesiyle birlikte üretimini yoğun bir şekilde sürdürecek.

Belediye hizmetlerini yerinde takip ederek çalışmalar hakkında bilgi alan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, taş kırma tesisinde incelemelerde bulundu.

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun taş ocağına ziyaretinde: “Asfalt ve parke döşeme çalışmalarında kullanılan malzemenin hammaddesi kendi bünyemizde bulunan Taş Ocağı ve Taş Kırma Tesisinden elde ediyor. Bu tesisten çıkarttığımız karışık toz ve mıcır malzeme asfalt yapımında, oluşturduğumuz yeni yollarımızda ve parke döşeme çalışmalarında alt zemin malzemesi olarak ekiplerimiz tarafından kullanılıyor. Aynı zamanda kendi tesisimiz olması nedeniyle hammadde maliyeti açısından önemli bir geliri de Belediyemizde kalmış oluyor. Bu açıdan bizim en büyük hedefimiz, Belediyemizin imkanlarını en yüksek verimlilikte kullanarak Bandırmalılara hizmete dönüştürmek olacak. Bunun için de var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.