TARIM VE HAYVANCILIK FUARI BAŞLIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

TARIM VE HAYVANCILIK FUARI BAŞLIYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Tarım ve sanayiye dayalı güçlü ekonomisi ile ‘Güney Marmara’nın Yıldızı’ olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Karacabey’de, bu yıl 7’ncisi düzenlenecek olan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nın heyecanı yaşanıyor.

Türkiye’nin uluslararası ölçekte ses getiren birbirinden eşsiz teknolojik yeniliklerle donatılmış, yeni konseptlere sahip ürünlerinin ilk kez görücüye çıktığı fuara, Karacabey Ömer Matlı Kapalı Pazaryeri ev sahipliği yapacak.

15 Mart 2018’de (yarın) başlayacak olan fuar, her yıl olduğu gibi bu yıl da tarım sektörünün önde gelen birçok kuruluşu ile çiftçileri bir araya getiriyor.

Geniş katılım bekleniyor

12 bin metrekare kapalı alanda kurulan Karacabey Tarım Fuarı’nda, 200’den fazla marka ürünlerini teşhir edecek.

Fuar, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi görmeyi hedefliyor. Fuara, Bursa protokolünün de geniş katılım göstermesi bekleniyor.

Gıda, tarım ve hayvancılık üzerine ekipman, makine, yöntem ve tekniklerin de yer alacağı fuar, hafta sonuna dek gece saat 22.00’ye kadar gezilebilecek.

Ziyaretçileri bekliyoruz

Geçmişten bugüne Türkiye tarımına yön veren, güçlü ve bereketli ‘tarım diyarı’ Karacabey’in, son yıllarda gerçekleştirilen başarılı adımlar sayesinde her alanda atağa kalktığını kaydeden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan yaptığı açıklamada, ülkemizin dört bir yanından gelecek ziyaretçilerle ve çiftçilerle birlikte, fuarın bölgeye değer katacağını söyledi.

Başkan Özkan, tüm vatandaşları bu fuara davet ederken, fuarla ilgili beklentilerinin yüksek olduğunu da ifade etti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.