SURVIVOR BİGA'DA RENKLİ ANLAR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

SURVIVOR BİGA’DA RENKLİ ANLAR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Biga Belediyesi’nin Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği Survivor Biga yarışmalarının 2’ncisi Biga Şehir Parkı’nda gerçekleştirildi.

Tırmanma, koşu, sürünme gibi parkurların kurulduğu Şehir Parkı’nda liseler düzeyinde ve karma takımların katıldığı iki farklı kategoride yarışmalar yapıldı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen okullar düzeyindeki yarışmaların kızlar kategorisinde Safiye Hüseyin Elbi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi birinci, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ikinci ve Atatürk Fen Lisesi üçüncü oldu.
Okullar düzeyinde gerçekleştirilen erkekler kategorisindeki yarışmalarda ise; Hamdibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ikinci ve Safiye Hüseyin Elbi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ise üçüncü oldu.

Başvuru yapan 7 takımdan 5’inin katıldığı karma yarışmalarda ise; Timsahlar, Nar Takımı ve İsimliler ilk üç sırayı oluşturarak dereceye girdiler.
Sporu özendirmek ve eğlenceli hale getirerek gençleri teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen Survivor Biga yarışmalarının gelecek yıllar da devam etmesi planlanıyor.
Biga Şehir Parkı’nda iftar sonrası gerçekleştirilen yarışmalara Bigalılar ilgi gösterdi. Yarışmaların sonunda dereceye girenlere Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, ödüllerini verdi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.