foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

SURVIVOR BİGA’DA RENKLİ ANLAR

31052017163256_T17ODLF943J
Paylaş
 

Biga Belediyesi’nin Biga İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği Survivor Biga yarışmalarının 2’ncisi Biga Şehir Parkı’nda gerçekleştirildi.

Tırmanma, koşu, sürünme gibi parkurların kurulduğu Şehir Parkı’nda liseler düzeyinde ve karma takımların katıldığı iki farklı kategoride yarışmalar yapıldı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen okullar düzeyindeki yarışmaların kızlar kategorisinde Safiye Hüseyin Elbi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi birinci, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ikinci ve Atatürk Fen Lisesi üçüncü oldu.
Okullar düzeyinde gerçekleştirilen erkekler kategorisindeki yarışmalarda ise; Hamdibey Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi birinci, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ikinci ve Safiye Hüseyin Elbi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ise üçüncü oldu.

Başvuru yapan 7 takımdan 5’inin katıldığı karma yarışmalarda ise; Timsahlar, Nar Takımı ve İsimliler ilk üç sırayı oluşturarak dereceye girdiler.
Sporu özendirmek ve eğlenceli hale getirerek gençleri teşvik etmek amacıyla gerçekleştirilen Survivor Biga yarışmalarının gelecek yıllar da devam etmesi planlanıyor.
Biga Şehir Parkı’nda iftar sonrası gerçekleştirilen yarışmalara Bigalılar ilgi gösterdi. Yarışmaların sonunda dereceye girenlere Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, ödüllerini verdi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.