foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

SÜLEYMAN SOYLU, TUNUS İÇİŞLERİ BAKANINI KABUL ETTİ

mnst
Paylaş
 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ülkemize resmi bir ziyaret gerçekleştiren Tunus Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Hédi Majdoub ile bir araya geldi.

İçişleri Bakanı Soylu, görüşme öncesinde şeref defterini imzalayan Bakan Majdoub’a, Göç İdaresi Genel Müdürlüğünce düzenlenen “Göçmen Arkadaşım” konulu resim yarışmasına katılan ve  Bakanlığımızda sergilenen resimleri gösterdi.
İçişleri Bakanı Soylu Başkanlığındaki Bakanlığımız heyeti ile Tunus Cumhuriyeti İçişleri Bakanı Hédi Majdoub başkanlığındaki heyetler arasında gerçekleştirilen görüşmede, Türkiye-Tunus İçişleri Bakanlıklarının iki ülke arasındaki süregelen verimli işbirliğine yaptıkları katkı değerlendirildi.
Başta, FETÖ ve DEAŞ olmak üzere terörizm ile mücadele, güvenlik ve göç alanlarında işbirliği imkânlarının ele alındığı görüşmede, İçişleri Bakanı Soylu Türkiye’nin Tunus’u her alanda desteklemeye devam edeceğini vurguladı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.