foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

STRATEJİK PLAN HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

17 EYLÜL
Paylaş
 

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinin 2019-2023 yılları Stratejik Planının oluşturulması çalışmaları kapsamında Stratejik Plan Hazırlık Çalıştayı Grand Asya Otel’de gerçekleştirildi.

Çalıştaya, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Üniversitenin Stratejik Plan Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Sarı, akademik ve idari birimlerin yöneticileri ile stratejik plan hazırlık komisyonlarında görev alan personellerden oluşan toplam 80 kişilik bir ekip katıldı.

Toplantının başlangıcında, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir stratejik planın önemi, bugüne kadar gerçekleştirilen çalışmalar ve gelinen son durum hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Ardından üniversitesinin Stratejik Plan Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Sarı, stratejik plan hazırlık çalışmaları hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Sunum sonrasında da gün boyunca süren çalışmaların moderatörlüğünü yürüttü.

Tüm birimlerden akademik ve idari yöneticiler ile stratejik plan hazırlık komisyonu üyelerinin katıldığı çalıştayda, üniversitenin mevcut durumunu ortaya koymak amacı ile SWOT analizi yapıldı. Çalıştayda ayrıca üniversitenin misyonu, vizyonu ve temel değerleri hakkında çalışma gerçekleştirildi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.