STRATEJİK PLAN HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

STRATEJİK PLAN HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesinin 2019-2023 yılları Stratejik Planının oluşturulması çalışmaları kapsamında Stratejik Plan Hazırlık Çalıştayı Grand Asya Otel’de gerçekleştirildi.

Çalıştaya, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan Serel, Üniversitenin Stratejik Plan Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Sarı, akademik ve idari birimlerin yöneticileri ile stratejik plan hazırlık komisyonlarında görev alan personellerden oluşan toplam 80 kişilik bir ekip katıldı.

Toplantının başlangıcında, Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir stratejik planın önemi, bugüne kadar gerçekleştirilen çalışmalar ve gelinen son durum hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Ardından üniversitesinin Stratejik Plan Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Sarı, stratejik plan hazırlık çalışmaları hakkında detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Sunum sonrasında da gün boyunca süren çalışmaların moderatörlüğünü yürüttü.

Tüm birimlerden akademik ve idari yöneticiler ile stratejik plan hazırlık komisyonu üyelerinin katıldığı çalıştayda, üniversitenin mevcut durumunu ortaya koymak amacı ile SWOT analizi yapıldı. Çalıştayda ayrıca üniversitenin misyonu, vizyonu ve temel değerleri hakkında çalışma gerçekleştirildi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.