foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

SPOR, TOPLUMSAL ORTAK PAYDAMIZ

valiik
Paylaş
 
İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısı, Vali Ersin Yazıcı Başkanlığında yapıldı.
Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine dair kanun çerçevesinde ilimizde spor alanlarında yapılacak spor müsabakalarının güvenliğinin sağlanmasına ilişkin önlemleri gözden geçirmek üzere, Vali Yazıcı Başkanlığında toplantı yapıldı.
Valilik Kocaseyit toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya Vali Yazıcı’nın yanı sıra, Vali Yardımcısı İsmail Demirhan, Balıkesir Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Baştürk, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Kınay, İl Emniyet Müdür Vekili M. Hakan Zorlu, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdür Vekili Halil İbrahim Koyuncu, İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Berber, Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Mürsel Sabancı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Bayar, Spor Güvenlik Şube Müdürü Vekili Abdullah Akçin, Balıkesirspor Kulübü Başkanı Remzi Boncuk, Balıkesirspor Kulüp Müdürü Onur Övge, Balıkesirspor Taraftar ve İktisadi İşler Sorumlusu Sadettin Akbaba, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor temsilcisi Oğuz Toros, Karesi Spor Kulübü Yöneticisi Anıl Uyanık ile diğer ilgililer katıldı.
SPOR, BİRLİK VE BERABERLİĞİN SİMGESİ
Vali Yazıcı, toplantının açılışında yaptığı konuşmada ;  ilimizde 2017-2018 sezonunda gerçekleştirilecek spor müsabakalarının güvenlik tedbirlerinin gerektiği şekilde alınacağını ifade etti.
Vali Ersin Yazıcı, sporun amacının dostluğu, birlik ve beraberliği pekiştirmek olduğunu belirterek burada herkese birtakım sorumlulukların düştüğünü ve özellikle sporseverlerin daha fazla duyarlılık göstermesini arzuladıklarını vurguladı.
HEPİMİZ SPORA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ
Spor ve şiddetin bir araya gelmemesi gereken kavramlar olduğunu vurgu yapan Vali Yazıcı, “Hepimiz spora çok ama çok önem veriyoruz. Sporda şiddeti önlemek için her zaman iş birliği içerisinde olacağız. Sporu konuştuğumuzda başarının yegane ölçüsü paylaşmak, kucaklaşmak ve uzlaşmak olmalıdır.“dedi.
Vali Yazıcı, toplantının ilimiz spor etkinliklerine, sevgi ve dostluğa katkıda bulunması temennisiyle katılımlarından dolayı kurul üyelerine teşekkür etti.
ÜYELER TARAFINDAN İMZA ALTINA ALINDI
Yapılan konuşmaların ardından kurul karar taslağı okunarak üyelerin taslak maddeler hakkındaki görüş ve düşünceleri alındı. Kurulun taslak karar metni, ortaya konan görüş ve değerlendirmeler sonucunda üyeler tarafından imza altına alındı.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.