foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

SOSYAL MEDYADA EN FAZLA KONUŞULAN DİZİLER

yerli-diziler
Paylaş
 

Medya Takip Merkezi’nin sosyal medya izleme ve ölçme uygulaması DigiLUP, 24 – 30 Nisan tarihleri arasında yayınlanan yerli dizilerin sosyal medya performanslarını açıkladı.

Verilere göre, “Cesur ve Güzel”, “Vatanım Sensin” ve “Kara Sevda” sosyal medyada en çok konuşulan diziler olurken, açıklanan haftalık TV reytingi sıralamasında “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” zirvedeydi. İşte araştırmanın detayları…

Medya Takip Merkezi’nin sosyal medya izleme ve ölçme uygulaması DigiLUP’ın her hafta araştırdığı dizilerin sosyal medya performansları açıklandı. Verilere göre, 24 – 30 Nisan tarihleri arasında başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı “Cesur ve Güzel” dizisi #birumut hashtag’i ile 205 bin 926 ileti sayısına ulaşarak listenin zirvesine yerleşti.

Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi “Vatanım Sensin” #seviyorumonu hashtag’i ile 91 bin 883 gönderiyle listenin ikinci sırasında yer alırken, Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan “Kara Sevda” dizisi #senbenimsin hashtag’i ile 74 bin 6 gönderiye konu olarak üçüncü sırada adından söz ettirdi.

Listenin dördüncü sırasında “Söz” 54 bin 635 iletiye konu olurken, “İçerde” dizisi #obirmelek hashtag’i ile 44 bin 874 iletiyle beşinci sırada yer aldı.

24 – 30 Nisan tarihleri arasındaki reyting total sonuçlarında ise sıralama şu şekildeydi; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aşk ve Mavi, İçerde, Söz, Kırgın Çiçekler izlenme oranlarıyla ilk beş sırayı belirlediler.

diziler-sosyal-medya

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.