ŞORTLU KIZI DARP EDEN SALDIRGAN TUTUKLANDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ŞORTLU KIZI DARP EDEN SALDIRGAN TUTUKLANDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Pendik’te şort giydiği için Asena Melis Sağlam’a hakaret edip darp eden, sonrasında serbest bırakılan Ercan Kızılateş, tutuklandı.

Ercan Kızılateş, başka suçtan tutuklu bulunduğu cezaevinden soruşturmayı yürüten İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na getirtilerek sorguya alındı.

Ercan Kızılateş’in sorgusunu yapan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Ali Yıldız, Kızılateş’i, “İnanç, düşünce ve kanaat hürriyetinin kullanılmasını engelleme”, “Hakaret”, “Kasten yaralama” ve “Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik” suçlarından tutuklanması talebiyle Nöbetçi 5. Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk etti.

MAHKEME SERBEST BIRAKMIŞTI
5. Sulh Ceza Hakimliği, tutuklama talebini, “Suçun vasıf ve mahiyeti, atılı suçun basit yaralama olarak kalma ihtimali, tutukluluk tedbirinin bu aşamada orantısız” kalacağı gerekçesi ile reddetmişti.

SAVCI İTİRAZ ETTİ, TUTUKLANDI
Soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Mehmet Ali Yıldız, 5. Sulh Ceza Hakimliği’nin bu kararına itiraz etti. Üst mahkeme sıfatıyla dosyanın gönderildiği Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği, savcının itirazını yerinde bularak Kızılateş’in yüklenen suçlardan tutuklanmasına karar verdi.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.