SOKAK HAYVANLARI BAKIM MERKEZİNE ZİYARET | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

SOKAK HAYVANLARI BAKIM MERKEZİNE ZİYARET

Paylaş
 

Edremit Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ni Özel Üstek Koleji öğrencileri ziyaret etti. Hayvanlarla yakından ilgilenen öğrenciler merkezin işleyişi hakkında da yetkililerden bilgi aldı.

Edremit Belediyesi bünyesinde hizmet veren Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretçi akınına uğruyor. İlçenin Çıkrıkçı Mahallesi’nde bulunan merkezi son olarak Özel Üstek Koleji öğrencileri ziyaret etti. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında merkezde incelemelerde bulunan öğrenciler merkezde bulunan hayvanlarla yakından ilgilenip merkezin işleyişi hakkında veterinerlerden bilgi aldı. Öğrencilerin dikkatini en çok ameliyathane ve tedavi merkezinde yapılan çalışmalar çekti. Sokak hayvanlarının bakımı ve sahiplenilmesi konusunda da bilgi alan öğrenciler, yardım konusunda neler yapabileceklerini görüştü. Öğrenciler, barınaktaki hayvanlarla eğlenceli vakit geçirdi.Öğretmen Güliz Doğan, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada öğrencilere hayvan sevgisini aşılamak için bu tür merkezlere ziyaretler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Okul Müdürü Levent Ateş, öğrencilere hayvan sevgisini daha iyi anlatabilmek için sokak hayvanları bakım merkezini ziyaret ettiklerini kaydetti, “Hayvan sevgisini aşılamak, korumak en büyük arzumuz. Bununda eğitimle olacağına inanıyoruz. Bu doğrultuda çocuklarımıza hayvan sevgisini daha iyi anlatabilmek ve hayvanların korunması anlamında gerçekleştirdiğimiz ziyaret çok faydalı oldu” dedi.

Toplumda hayvan sevgisini aşılamak, hayvanları korumak en büyük temennimiz. Bu sadece belediyenin görevi değil, bütün halkın yapması gereken bir iş. Bunun eğitimle olacağını ve bu yaşlarda başlayacağını düşünüyoruz.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.