ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODALARIN BAŞKANLARI TOPLANDI | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODALARIN BAŞKANLARI TOPLANDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Güney Marmara Şoförler ve Otomobilciler Odalarının Başkanları Gönen´de toplandı. Erdek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fatih Payal, Genel sekreter Mehmet Özbinici ile S.S. Erdek Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Necatı Elmas, Güney Marmara Bölgesi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlarının Gönen´de düzenledikleri bilgilendirme toplantısına katılmak üzere Gönen İlçesine gitti.
Güney Marmara Şoförler ve Otomobilciler Odalarının Başkanları, Gönen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı´nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya gelerek şoför esnafının sorunlarını Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından görevlendirilen bürokratlarla görüşme imkânı buldular. Toplu taşımacılıkta yaşanılan sıkıntılar, sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulunularak çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantıda, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Taylan Engin, şoför esnafının sorunlarını hep birlikle uzlaşma yoluyla çözeceklerini dile getirdi.
Toplantı sonrası gazetecilere bilgi veren Erdek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fatih Payal, toplantının amacını, “Büyükşehir Kanunu´na göre değişen mevzuatla ilgili olarak, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından görevlendirilen görevlilerin, şoförler ve otomobilciler odaları başkanlarını bilgilendirmek” olarak açıkladı. Payal, ilimizde yaşanan ulaşım sektöründe ki sorunları dinlemek ve çözüm önerilerinin görüşülmesi amacını taşıyan bu toplantının çok verimli geçtiğini sözlerine ekledi. Toplantıda; Erdek, Gönen, Bandırma ve Manyas Şoförler ve Otomobilciler Odalarının Başkanları hazır bulundu.

KAYNAK: İLKHABER

Haber: Yüksel Şen

Bir önceki yazımız olan AKIN REFERANDUM ÇALIŞMALARINA GÖNEN'DEN BAŞLADI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.