ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODALARIN BAŞKANLARI TOPLANDI | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODALARIN BAŞKANLARI TOPLANDI

Paylaş
 

Güney Marmara Şoförler ve Otomobilciler Odalarının Başkanları Gönen´de toplandı. Erdek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fatih Payal, Genel sekreter Mehmet Özbinici ile S.S. Erdek Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanı Necatı Elmas, Güney Marmara Bölgesi Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlarının Gönen´de düzenledikleri bilgilendirme toplantısına katılmak üzere Gönen İlçesine gitti.
Güney Marmara Şoförler ve Otomobilciler Odalarının Başkanları, Gönen Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığı´nın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıda bir araya gelerek şoför esnafının sorunlarını Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından görevlendirilen bürokratlarla görüşme imkânı buldular. Toplu taşımacılıkta yaşanılan sıkıntılar, sorunlar hakkında görüş alışverişinde bulunularak çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantıda, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Taylan Engin, şoför esnafının sorunlarını hep birlikle uzlaşma yoluyla çözeceklerini dile getirdi.
Toplantı sonrası gazetecilere bilgi veren Erdek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Fatih Payal, toplantının amacını, “Büyükşehir Kanunu´na göre değişen mevzuatla ilgili olarak, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından görevlendirilen görevlilerin, şoförler ve otomobilciler odaları başkanlarını bilgilendirmek” olarak açıkladı. Payal, ilimizde yaşanan ulaşım sektöründe ki sorunları dinlemek ve çözüm önerilerinin görüşülmesi amacını taşıyan bu toplantının çok verimli geçtiğini sözlerine ekledi. Toplantıda; Erdek, Gönen, Bandırma ve Manyas Şoförler ve Otomobilciler Odalarının Başkanları hazır bulundu.

KAYNAK: İLKHABER

Haber: Yüksel Şen

Bir önceki yazımız olan AKIN REFERANDUM ÇALIŞMALARINA GÖNEN'DEN BAŞLADI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.