ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANLIĞINI OSMAN ÇAPAR KAZANDI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ŞOFÖRLER ODASI BAŞKANLIĞINI OSMAN ÇAPAR KAZANDI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığını Osman Çapar ve ekibi kazandı.

Osman Çapar’ın ekibinde Bünyamin Kertik, İbrahim Başçı, Selvet Toygar, Ahmet Yılmaz, Necati Kukudaş ve Özden Uysal bulunuyor.

Bandırma Şoförler ve otomobilciler odası olagan genel kurulunda seçimleri Osman Çapar’a ait antarnetif liste kazandı.

Şoförler odası seçimlerine “Değişim” parolası ile giren servis şoförü Osman Çapar yaklaşık 2 aydır süre gelen seçim çalışmalarından zaferle çıktı.

582 oyun kullanıldığı kongrede Osman Çapar’ın listesi 272 ye karşı 307 oyla Şoförler odası yeni yönetimine seçildi.
Bandırma Şoförler ve Otomobilciler Odasında 16 yıllık Başkanlık dönemi içinde kurumsal yapıyı öne çıkartıp tesis ve araç parkı anlamında Bandırma´yı Türkiye´nin sayılı ve saygın odaları arasına sokan Ali Acar, bu prestij´in kendisine güven tazelemeye yeteceğini düşünmesi 16 yıllık görev süresinin sonunu hazırladı.

Rakibi Osman Çapar´a karşı 272 oy alan Ali Acar seçimi sadece 35 oy ile kaybetti. Şoförler odası seçimlerinde 3 oy boş çıkarken yaklaşık 300 oy kullanılmadı.

Tüm hızı ile süre gelen oda seçimlerinde lokomotif misyonunu üstlenen Şoförler odalarında ilk seçim kaybeden Balıkesir Şoförler Odası Başkanı Fehmi Erdem oldu.

Bandırma Şoförler ve Otomobilciler odası genel kuruluna konuk olarak katılan Belediye Başkanı Dursun Mirza, Şoför esnafına seslenirken, sıkıntıları çok iyi bildiğini ancak Bütün Şehir yapılanması ardından yerel yönetim olarak hiçbir yetki ve sorumluluklarının kalmadığını, Fiyat tarifelerinden taksi duraklarının yapılmasına, hat ve durak belirleme vs. tüm tasarruf´un Büyükşehir Ulaşım Hizmetleri Daire Başkanlığı “UKOME” ye ait olduğunu, planlama ve koordinasyonda kendilerinden fikir dahi sorulmadığını açıkladı.

DSC_6171

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.