SODEMSEN TARAFINDAN DÜZENLENEN PROJE UZMANLIĞI EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLADI - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

SODEMSEN TARAFINDAN DÜZENLENEN PROJE UZMANLIĞI EĞİTİMİ BAŞARIYLA TAMAMLADI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Belediye Personeli Cumhuriyet Halk Partisi ile SODEMSEN tarafından düzenlenen ve 12 hafta süren teorik ve pratik Proje Uzmanlığı Eğitimi’ni başarıyla tamamladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimler Birimi’nin öncülüğünde belediyelerin ulusal ve uluslararası kaynaklardan faydalanabilme kabiliyetini arttırmayı ve yerel yönetimler arası işbirliğini güçlendirmeyi hedefleyen eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılar Cumhuriyet Halk Partisi genel merkezinde düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. Törende eğitimi başarıyla tamamlayanlara sertifikalarını Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal KILIÇDAROĞLU, Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Seyit TORUN ve Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan KARALAR verdi.

Söz konusu eğitim kapsamında ulusal çapta ve uluslararası platformda duyurulan hibe çağrılarına projeler geliştirebilme becerisine sahip personel sayısının yükseltilmesi ayrıca bu personellerinin kendi belediyelerinde ve çevre belediyelerdeki personellerle bilgi paylaşımında bulunması hedefleniyor.

Bir önceki yazımız olan KARESİ BELEDİYESİ’NDEN YENİ DOĞAN HER BEBEĞE BİR FİDAN başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.