Siyah Valiz Fiyatları

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diğer valiz fiyatları ile siyah valiz fiyatları arasında neden fiyat farkı olduğu aslında merak edilebilecek bir konudur. Bunun için insanların birçok düşüncesi teorisi fikri bulunmaktadır. Burada anlatmak istediğim şeyler ise nadir bir kesim tarafından bu şekilde göze alınabilecek bir bakış açısı olacaktır. Öncelikle diğer renkteki valiz fiyatları siyah valiz fiyatlarına göre daha pahalı olmaktadır.

Güneşi daha çok çektiği için mi acaba? Tabi bu işin şakası yani saçma olduğundan belli zaten ancak mesela ben ve birçok insan bunu dikkate alabilir yani o kadar da mantıksız değilmiş. Siyah renkli valizler diğer birçok renkteki valizlere göre daha çabuk renklerini kaybedebilme özelliğine sahiptir ve bu da pek tercih edilen bir durum değildir.

Bu konuyu daha çok ayrımcı yaklaşımdı da bulunabilmektedirler. Hümanist yaklaşımın dışında olan insanların bunun gibi değişik ve gerçekten saçma yani güneşi daha fazla üstüne çekip renginin çabuk sollamasından dolayı siyah valiz fiyatlarının daha düşük olması bu siyah valiz fiyatlarının düşük olmasını ırkçılığa bağlayanlar kadar daha saçma başka bir şey olamaz diye düşünüyorum.

Valiz ve Renk İlişkisi

Bazı telefon markalarının beyaz renkli telefonlarının siyah renkli telefonlarına göre daha pahalı olmasını bunun gibi değişik düşüncelere yol açtığından itibaren bazı insanlar artık her şey de farklı şeyler aramaktadırlar.

Böyle düşüncelere fazla girilmesini bu denli saçmalıklar yapılmadan biraz araştırıp düşünmek ve ondan sonra fikir söylemek daha mantıklıdır. Kendine has fikri olmadan daha çok şöyle demek daha iyi kendi düşünmeden başkalarının düşündüklerini ve kulaktan dolma şekilde bilgilenip konuşmak kadar kötü bir durum yoktur.

Siyah valiz fiyatları ile beyaz valiz fiyatları arasında aslında o kadar çok bir para birimi yok. Renkli valizlerin diğer valizlere göre pahalı olmadı desenli valizlerin De düz renkli diğer valizlerden daha pahalı olmasının sebebi de daha çok çaba gösterilmesi daha çok emek harcanmasıdır. Düşünün ki bir ressamsınız tuvalin üzerini tek bir renkle mi boyamak daha çok sizi yorar yoksa tuvalin üzerine daha çok renkli ve desenli bir resim yapmak mı sizi daha çok yorar. Bu konu ya da aynı onun gibi bakılmalıdır ve siyah valiz fiyatlarının daha ucuz ya da daha pahalı olması insanların aklına başka fantastik düşünceler getirilmemelidir.

 

Valiz modellerini görmek için https://www.myvalice.com.tr/ adresine girin.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Aç Karnına Tuzlu Su İçmenin İnanılmaz Faydaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Siyah Valiz Fiyatları

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x