ŞENOL GÜNEŞ:"BİZDE ÖYLE İNSAN YOK" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

ŞENOL GÜNEŞ:”BİZDE ÖYLE İNSAN YOK”

Paylaş
 

Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas, maç öncesi yaşanan olaylardan Türk taraftarları sorumlu tuttu.

UEFA GEREKENİ YAPMALI
Aulas, “İstanbul’daki rövanşın seyircisiz oynanması adaletli olur. İstanbul’daki rövanş için endişe duyuyoruz. Futbolcuların sağlığı adına endişe duyuyoruz. UEFA gerekeni yapmalı. UEFA bu duruma dahil olmalı. Rövanş için gerekenleri yapmalı. Görünen o ki Beşiktaş yönetimi, maça girme hakkı olmayan kişilere bilet sattı. Bugün tribünde çok fazla insan yaralandı. Çok sayıda Beşiktaş taraftarı biletleri olmamasına rağmen içeri girdiler.” dedi.

ŞENOL GÜNEŞ’TEN CEVAP: BİZDE ÖYLE İNSAN YOK
Şenol Güneş ise, “Hakeme de, onların antrenörüne de söyledim, beraber çıkalım sahaya dedim. Başkan öyle diyorsa yanlışı körüklüyor. Biri bir şey atmışsa, atanı da yanlış bulurum. Provokasyon yapıp attıranı da yanlış bulurum. Lyon’un Roma maçını da izledim, kornerlerde yabancı madde atıldı. Bizim stadımızda bunlar olmadı, İstanbul’da öyle insan yok. Ev sahibi onlar, bileti alan onlar. Kornerde atılanlar var, oyuncu kendini yere atsa, iş bitti. Daha yapıcı olmak lazım.” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan Kadınlara Yönelik E-ticaret Sitesi Miss Ageless Açıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.