foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ŞENOL GÜNEŞ AYRILMAYACAK

ŞENOL GÜNEŞ
Paylaş
 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, adı A Milli Takım ile anılan Şenol Güneş’in gelecek sezon da takımın başında olacağını söyledi.

Fikret Orman, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Şenol Güneş’in takımdan ayrılacağı yönündeki haberler hakkında konuşan Orman, tecrübeli teknik adamın gelecek sezon da Beşiktaş’ta kalacağını söyledi.

30 DEFA AÇIKLADIK HOCA KALACAK
Orman, “Şu anda Beşiktaş 2 sene üst üste şampiyonluğa gidiyor. Ezeli rakiplerine fark attı. İki rakibimizin hoca sıkıntıları varken Beşiktaş’ın hocası konuşuluyor. Beşiktaş taraftarı artık bunları yemiyor. Beşiktaş’ın şampiyonluğunu yaşayacağı dönemde bunlar konuşuyor, ayıp. 30 defa açıkladık. 1 sene daha hocamız ile sözleşmemiz var. Hocanın Beşiktaş’tan ayrılması için ne sebep olabilir? Mutlu, bizimle aile ilişkisi var. Bir sıkıntımız yok. Kupayı kaldırmadığımız günlerde bu açıklamaları yapanları lanetliyoruz. Biz hocamızla önümüzdeki senenin transferlerini konuşuyoruz. Sezon sonu hocamız ile tabii ki konuşacağız. Beşiktaş’ta çıta her sene daha yükseğe çıkıyor. Şimdi herkes üst üste 3.şampiyonluğu bekleyecek. Daha sonra Avrupa’da çeyrek final, yarı final konuşulacak. Beşiktaş’ı yöneten herkes iyi niyeti ile işlerini yapıyor. Bizim aramızda fitne yok. Kimse bunlara inanmasın” dedi.

FATİH TERİM’E DE ŞENOL GÜNEŞ’E DE AYIP OLUYOR
Şenol Güneş’in adı milli takımla geçiyor sorusuna ise Beşiktaş başkanı, “Şenol hocaya ve Fatih Terim’e ayıp. Milli takımın başında Türkiye’nin en önemli hocalarından bir tanesi var. Maç oynanmadan Milli takımda Fatih hoca ile ilgili tartışmalar var. Ne kadar ayıp bir durum. Şenol Güneş abudik gubudik arkadan işler yapmaz. Biz Bursaspor ile ilişkisi bitmeden Güneş ile görüşmedik. Zaten görüşme talebinde bulunsak da hocamız görüşmezdi. Bu milli takım nereden çıktı? Hocamıza sordunuz mu? Biz önümüzdeki seneyi planlıyoruz. Beşiktaş’ın kontratlı hocasının gitmesi neden tartışılıyor? Her seferinde aynı şeyi anlatıyoruz. Gündem yaratılmaya çalışıyor. Cins cins CIA bilgileri elde ettik filan. Millet bunlara gülüyor” dedi.

Bir önceki yazımız olan AKP'DEN ERDOĞAN'A RAPOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.