SEMA KIRCI'DAN TEOG ŞAMPİYONLARINA TEBRİK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

SEMA KIRCI’DAN TEOG ŞAMPİYONLARINA TEBRİK

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Ak Parti Balıkesir Milletvekili ve TBMM Başkanlık divanı üyesi Sema Kırcı, Ortaokul 8`inci sınıfta okuyan 1 milyon 174 bin 427 öğrencinin katıldığı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavlarında sorulan, Türkçe, Matematik, Fen ve Teknoloji, T.C. İnkılâp Tarihi ve Atatürkçülük, Yabancı Dil ile Din kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden sorulan soruların tamamını doğru cevaplayarak Teog’da büyük bir başarıya imza atan İmam Hatipli öğrencilere çeşitli hediyeler takdim ederek ödüllendirdi.

Teog’a giren ve başarılı olan tüm öğrencileri gönülden tebrik eden Kırcı, öğrencilerin yetişmesinde büyük emekleri olan öğretmenleri ve velileri de tebrik etti.
İmam Hatipli öğrencilerin Teog sınavında elde ettikleri başarılarla gurur duyduğunu ifade eden Kırcı, Başta İmam Hatip camiası olmak üzere bu davaya gönül vermiş ve desteklemiş herkesi gönülden tebrik ediyorum. Hiçbir başarı tesadüf değildir. İmam Hatipli öğrencilerimizin başarısı da ailelerinin, çevrelerinin ve imam hatip ruhunun etkisi büyüktür ifadelerini kullandı.
Kırcı İmam Hatiplerde Türkiye’nin geleceğini yönetecek, ülkemizin yüz akı olacak gençler yetişiyor. Toplum için fedakarlık yapabilecek, ülkesi için her zaman, her türlü zahmete katlanabilecek nesiller yetiştirmenin en önemli hedef olduğu İmam Hatiplerin başarısı bizleri gururlandırmıştır.Katsayı sorununun çözülmesiyle birlikte okulların başarısının daha da arttığını ifade eden Kırcı.”İmam Hatip davasına gönül vermiş bu uğurda emek harcayarak büyük zorluklar çekmiş herkesin ortak çabası ve gayreti ile öğrencilerimizin elde ettiği bu başarılara bir yenisi daha eklenmiştir. İnsanlığa hizmet etmek için atılan tohumlar yeniden meyvelerini vermeye başlamıştır.” dedi.
Kırcı Teog sınavında tüm soruları doğru yanıtlayarak tam puan alan, Balıkesir Dursunbey İmam Hatip Ortaokulundan Faruk Kezer, Balıkesir Bigadiç Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulundan Pınar Gökçen, Selçuklu Hazım Uluşahin İmam Hatip Ortaokulu Ayşe Çilek, Biga İmam Hatip Ortaokulundan Bahadır Güngör, Samsun Osmangazi İmam Hatip Ortaokulundan Bekir Sadık Altunkaya, Mersin Yenişehir Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulundan Berk Kıl, Simav İbrahim Eren İmam Hatip Ortaokulundan Hafsa İkra Ersoy, Konya Selçuklu Mehmet Nuri Küçükköylü İmam Hatip Ortaokulundan Özlem Közoğlu, Hendek İmam Hatip Ortaokulundan Rabia Nisa Kalkan, Tavşanlı Fatih İmam Hatip Ortaokulundan Seda Nur Salim, Biga İmam Hatip Ortaokulundan Yağmur Yücebaş, Başakşehir Emin Saraç İmam Hatip Ortaokulundan Zülâl Kars, Zonguldak Çaycuma İmam Hatip Ortaokulundan Sehle Nur Afşar,İstanbul Kadıköy Mehmet Akift Ersoy İmam Hatip Ortaokulundan Sema Nur Gamlı, Uşak Merkez İmam Hatip Ortaokulundan Fatma Seda Yıldırım, Uşak Merkez İmam Hatip Ortaokulundan Muhammed Yasin Sümter, Altınok- Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulundan Ayşe Ebrar’a çeşitli hediyeler takdim ederek başarılarını kutladı.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.