SEMA KIRCI'DAN BİRLİK BERABERLİK MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

SEMA KIRCI’DAN BİRLİK BERABERLİK MESAJI

Paylaş
 

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı halk oylamasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Oyunu mezun olduğu Bandırma Ali Fahri İşeri İlköğretim Okulunda kullanan Kırcı, Çınarlı, Levent ve Günaydın Mahallelerindeki okullarda sandık görevlileri ile bir araya geldi, oy kullanma sürecini bizzat yerinde takip etti. Ardından İlçe Başkanlığına geçerek teşkilat ile birlikte seçim sonuçlarını takip eden Kırcı sonuçların açıklanmasıyla birlikte partililer ve hemşerileriyle birlikte Bandırma sokaklarında konvoy yaparak sonucu kutladı.
Kırcı: “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemini öngören halk oylaması YSK’nın da resmî açıklamalarına göre ‘evet’ ile sonuçlanmıştır. Tüm Türkiye’ye, milletimize hayırlı, uğurlu olsun. Sandık başına giderek vatandaşlık görevini yapan, yeni ve güçlü Türkiye için oy kullanan yüce milletimize teşekkür ederim. Huzurlu bir seçim ortamı sağladıkları için sandık görevlilerimize ve güvenlik görevlilerimize, halk oylaması sürecinde gece gündüz demeden, fedakâr ve cefakâr çalışmaları için tüm parti teşkilatımıza, yurtdışında tüm baskılara rağmen oyunu kullanan gurbetçilerimize ve Sivil Toplum Kuruluşlarımıza yürekten teşekkür ederiz” dedi.

Milletimiz son sözü söyledi
Kırcı milletin çok güzel bir cevap verdiğini, her şeyi net gördüğünü ve demokrasiden yana tavır aldığını söyleyerek; “16 Nisan; vesayete, içeriden ve dışarıdan gelecek tehditlere cevaptır. 16 Nisan; 15 Temmuz’da hain darbe teşebbüsünde bulunan FETÖ’ye, PKK’ya, sinsice veya açıktan düşmanlık yapan dış mihraklara cevaptır” ifadelerini kullandı.

Muhtar bile olamaz demişlerdi biz Başkan yaptık
Kırcı hemşerilerine yaptığı konuşmada “Sevgi dolu yüreğiyle, millet aşkıyla, vatan aşkıyla Recep Tayyip Erdoğan’ı muhtar bile yapmak istemeyenlere en güzel cevabı milletimiz 16 Nisan’da verdi. O yenilgilere boyun eğmedi, Avrupa’nın, Amerika’nın, dünyanın onu karşısına almasına asla aldırmadı, milleti için çalışmaya devam etti. Bu Türkiye’nin zaferidir, milletimizin zaferidir, dünyanın dört bir yanında Türkiye için günde 5 vakit dua edenlerin zaferidir” dedi.

Birlik beraberlik mesajı
Kırcı: “Biz hiç kimseye kinle, nefretle yaklaşmayacağız. Birlik ve beraberliğimizi daima koruyacağız. Bozmak isteyenlere de asla müsaade etmeyeceğiz. Evet diyenler kadar hayır diyenler de bizim için aynı kıymettedir. Hayır diyenler, evet diyenlerin Türkiye’sinde huzurla, kardeşçe yaşayacaktır. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Artık gelecek aydınlık günlere, güçlü Türkiye’ye, dünyada söz sahibi Türkiye’ye odaklanma zamanıdır”

Balıkesir ve Bandırma’ya teşekkür
Kırcı; “Balıkesir İl ve İlçe Teşkilatlarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza teşekkür ederim. Hakikaten büyük bir fedakârlık ve özveriyle çalıştılar. Bizler tüm ilçelerde kapı kapı insanlara ulaşmaya çalıştık ve yeni sistemi anlattık. 9 İlçemiz evet, 11 İlçemiz de hayır diyerek tercihte bulunmuştur. İl genelinde 1 Kasım seçimleri oy oranımızı koruduk. Elbette yeterli değil. Ancak sandığa giden seçmenlerimize, bizden desteklerini, dualarını esirgemeyen Balıkesirli hemşerilerime gönülden teşekkür ederim” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.