TATİL ZAMANI
foto-deniz1

SEMA KIRCI’DAN BANDIRMASPOR’A BÜYÜK DESTEK

Paylaş
 

2.Lig Beyaz Grupta gösterdiği başarı ile Bandırma’nın uzun zamandır beklediği şampiyonluk kupasını Bandırma’ya getiren ve PTT 1. Lig’e yükselen Bandırmaspor’a bir müjdeli haber de Ankara’dan geldi. 17 Eylül Stadyumu ile kulüp tesislerinin yenilenmesinde kullanılacak 400 bin TL’lik ödeneğin önümüzdeki günlerde Balıkesir İl Spor Müdürlüğüne tahsis edileceği bildirildi.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, “Çıkan 400 bin TL’lik ödeneğin şehrimizde sporun gelişimine ve Bandırmaspor’a hayırlı olsun. Bandırmaspor’un daha büyük başarılar elde etmesine vesile olmasını diliyorum. Bandırmaspor futbol takımımız başta olmak üzere önümüzdeki dönemde şehrimiz takımlarından her dalda kalıcı başarılar bekliyoruz. Bandırma’da sporun her dalında elde edilecek başarıların Balıkesir genelinde sporu teşvik edecek ve gençlerimizin spora yönlendirilmesi adına olumlu katkılar sağlayacaktır. Bu nedenle Balıkesir’de spora yapılan yatırımları yakından takip ediyorum ”ifadesini kullandı.

Hatırlanacağı üzere hafta içinde Bandırmaspor Başkanı Erhan Elmastaş ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ak Parti İlçe Başkanlığını da ziyaret etmişti. Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı’nın da hazır bulunduğu ziyarette Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş, Milletvekili Kırcı’ya Bandırmaspor forması hediye etmiş ve ödenek tahsisinin hızlandırılmasını talep etmişti.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.