foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

Sema Kırcı müjdeyi verdi “Yeni doktorlar geliyor”

Sema Kırcı
Paylaş
 

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı Balıkesir hastanelerinde görev yapacak yeni doktorlarla ilgili müjdeli haberi sosyal medya hesabından verdi. Kırcı yaptığı açıklamada “Sağlık Bakanımız ile yapılan görüşmeler sonucunda 161 doktorumuz ve eş durumundan 3 doktorumuz Balıkesir’in çeşitli hastanelerinde göreve başlayacaktır.” dedi.

Kırcı’nın açıklaması şöyle “Balıkesir’de sağlık alanında çıtayı yükseltmek, hemşirelerimize layık olmak için yaptığımız istişareler ve çalışmalar çok güzel neticeler veriyor.

Balıkesir’e yakışır modern hastanelerimizi hemşerilerimizin hizmetine sunarken en önemli konulardan birisi olan doktor sayımızın artırılmasıyla ilgili de güzel gelişmeler sağladık.

Sağlık Bakanımız ile yapılan görüşmeler sonucunda 161 doktorumuz ve eş durumundan 3 doktorumuz Balıkesir’in çeşitli hastanelerinde göreve başlayacaktır. Hayırlı olsun.”

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.