TATİL ZAMANI
foto-deniz1

SELİM PANÇ, MÜFTÜLÜĞÜ GÖREVE ÇAĞIRIYOR

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi Meclis Üyesi Dr. Selim Panç  “Tarihi Haydar Çavuş Camisinin bahçesine, Bandırma Müftülüğü tarafından yaptırılan, tam kıble yönünde  ve musalla taşlarının hemen karşısında olan  tuvaletlerin  cami  cemaatini , cenaze yakınlarını  ve namaz kılanları rahatsız ettiğini” belirterek bu çirkin ve rahatsız edici görüntüye ilçe müftülüğü mutlaka bir çözüm bulmalıdır dedi.

Panç; gelinen bu noktada önceki gün katıldığım bir cenaze namazında vatandaşlarımız bu konuda ki şikayetlerini belirterek mutlaka bir çözüm bulunmasını talep ettiklerini belirtti.

“Bu konu tamamen Müftülüğün yetkisi altında olup  çözüm için konunun uzmanları olan  mimar  ve çevre mühendislerinin fikirlerinden yararlanılmalıdır.” diye belirten Panç  cami  çevresinde bir çok halka açık tuvalet olduğu halde, Bandırma’nın sembollerinden tarihi Haydar Çavuş camisinin bahçesine  sonradan yapılıp  işletmeciye kiraya verilen böyle bir tuvaletin yapılması o zamanda  çok tartışılmış fakat Müftülük yapma kararından vazgeçmemişti diyerek Bandırma İlçe Müftülüğünü göreve çağırdı.

 

Bandırma Meclis Üyesi

Dr Selim Panç

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA SALONİ MOBİLYA MAĞAZASI YENİLENDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.