ŞEHİTLERİMİZİN EMANETLERİ BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİDİR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ŞEHİTLERİMİZİN EMANETLERİ BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİDİR

Paylaş
 
Vali Ersin Yazıcı ve Bayan Yazıcı, Şehit İlker Acar’ın ailesi tarafından verilen iftar yemeğine katıldı.

Şırnak’ın Uludere ilçesine bağlı Şenoba beldesinden havalanan Cougar tipi helikopterin yüksek gelirim hattına takılarak düşmesi sonucu şehit olan Muhabere Yüzbaşı İlker Acar adına düzenlenen iftar organizasyonuna Vali Ersin Yazıcı ve Bayan Yazıcı, Şehidimizin Annesi Durdane Acar, Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir, Bigadiç Kaymakamı Altuğ Çağlar, Sındırgı Kaymakam Vekili Samet Öztürk, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kınay ve çok sayıda vatandaş katıldı.

VATAN UĞRUNA ŞEHİT DÜŞEN EVLATLARIMIZI SAKIN UNUTMAYALIM

Şehit İlker Acar İftar Yemeği organizasyonunda duygularını ifade eden Vali Ersin Yazıcı, “Bu gece bizi bu iftar sofrasında buluşturduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Şehidimiz adına hazırlanan bu iftar sofrasında vatandaşlarımızla bulunmayı Allah’ın nimeti olarak görüyorum. Vatan için yapılan fedakârlıklar hiçbir bedelle ölçülemez. Şehit ailelerimizin ve Gazilerimizin daima yanlarında olmaya devam edeceğiz. Ben başta İlker kardeşimiz olmak üzere tüm kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Allah hepimize sabırlar versin. Vatan uğruna şehit düşen evlatlarımızı sakın unutmayalım. Onlara çok şey borçluyuz. Bu mübarek günlerde Şehitlerimizi tekrar rahmet ve minnetle anıyoruz ve onlara dualar ediyoruz. Allah onları yetiştiren annelerden, babalardan, ailelerinden razı olsun.” dedi.

İftar yemeğinin ardından Vali Ersin Yazıcı, vatandaşlarla uzun süre sohbet ederek vatandaşların ihtiyaç ve sorunlarını dinledi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.