foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ MİLLET OLARAK BİZİM ŞEREF MADALYALARIMIZDIR

ŞEHİTLERİMİZ VE GAZİLERİMİZ MİLLET OLARAK BİZİM ŞEREF MADALYALARIMIZDIR
Paylaş
 

30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde şehit yakınları ve gaziler için düzenlenen yemekte konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu ülkede şehitler tepesi hiçbir zaman boş kalmadı, Allah’ın izniyle boş kalmayacak. Hamdolsun milletimizin tamamı o tepedeki nöbete taliptir, talip olmayı sürdürecektir” dedi.

“Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ne, milletin evine, bu gazi mekana hoş geldiniz” diyerek konuşmasına başlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun. Teşrifleriniz için her birinize ayrı ayrı şahsım, milletim adına teşekkür ediyorum” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen davete katılan şehit yakınlarına ve gazilere şükranlarını sunduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Şehitlerimiz ve gazilerimiz ülke ve millet olarak bizim şeref madalyalarımızdır. Onların fedakârlığı sayesinde bugün burada olduğumuzu çok iyi biliyoruz. Şunun da farkındayız: Bu ülkede şehitler tepesi hiçbir zaman boş kalmadı, Allah’ın izniyle boş kalmayacak. Hamdolsun milletimizin tamamı o tepedeki nöbete taliptir, talip olmayı sürdürecektir” diye konuştu.

Kaynak: Cumhurbaşkanlığı

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.