TATİL ZAMANI
foto-deniz1

ŞEHİTLER İÇİN HAYIR DÜZENLENDİ

Paylaş
 

Edremit Belediyesi tarafından Cumhuriyet Meydanı’nda tüm şehitlerimiz için lokma hayrı düzenlendi.

Kaymakam Ali Sırmalı, Garnizon Komutanı P. Alb. Osman Aytaç, Belediye Başkanı Kamil Saka ve çok sayıda vatandaşın katıldığı hayırda saygı duruşunda bulunulup şehitler için dua okundu.

Edremit Belediyesi tarafından Afrin’deki Zeytindalı Harekatı’nda şehit olan Mehmetçiklerimizin ve tüm şehitlerimizin anısına Edremit Cumhuriyet Meydanı’nda lokma hayrı yapıldı. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, 19. Motorlu Piyade Tugay Komutanı P. Alb. Osman Aytaç, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit Cumhuriyet Başsavcısı Çetin Güzel, Beledi̇ye Başkan Yardımcıları Mehmet Ertaş, Fatma Özgirgin, Metin Tunçer, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Jandarma Komutanı J. Bnb. Özkan Kavak, İlçe Emniyet Müdürü Tolga Alpay, İlçe Müftüsü Sait Emin Arvas, siyasi parti ilçe başkanları, esnaf oda başkanları, muhtarlar, sivil toplum örgütü temsilcileri ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşen hayırda İstiklal Marşı okunup, saygı duruşunda bulunulmasından sonra Müftü Sait Emin Arvas tarafından dualar okundu. Lokma hayrının ardından Belediye Başkanı Kamil Saka vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı. Başkan Saka, “Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi bir kez daha minnetle anıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan ÇOCUK İSTİSMARINI ÖNLEME VE BİLGİLENDİRME PROTOKOLÜ İMZALANDI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.