foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

ŞEHİT SONER FAZLIOĞLU’NUN EVİNİN ÖNÜNDE İFTAR VERİLDİ

icerik_IMG_7988_manYet
Paylaş
 

Şehit Uzman Çavuş Soner Fazlıoğlu’nun baba ocağının bulunduğu sokakta Kadir Gecesi olması nedeniyle Bandırma Belediyesi tarafından Mevlit okundu ve iftar yemeği verildi.

İftar sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Dursun Mirza; “Vatanı uğrunda canı siper eden şehit ve gazilerimize minnet duygularımızı ifade etmekte güçlü çekiyoruz. Bugün bu ülkede özgürce yaşamamızı onlara borçluyuz. Bugün Şanlı Bayrağımıza, Ulusal bütünlüğümüze ve Cumhuriyetimize göz dikmiş hainler evlatlarımızın canına kıyıyor. Terör bitecek sözleri veriliyor ancak bu sözlerin ardından yeni canları yitiriyoruz. Tüm ülke olarak artık sabrımızı yitiriyoruz. Bu terör laneti bitsin istiyoruz. Üzülüyoruz. Bugün burada Mübarek Kadir Gecesinde bir araya gelerek şehidimiz ve şehitlerimize dualar okuduk. Allah dualarımızı kabul etsin. İnşallah bir daha bu ülke bir evladını daha yitirmez” dedi.

Mevlide ve iftara Belediye Başkanı Dursun Mirza, meclis üyeleri, daire amirleri, şehit aileleri katıldı. Vatandaşların ve mahallenin de katıldığı Mevlit ve İftarda Şehit Uzman Çavuş Soner Fazlıoğlu’nun ailesi taziyeleri kabul etti.

icerik_IMG_7988_manYet

IMG_7890

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.