ŞEHİT SONER FAZLIOĞLU'NUN EVİNİN ÖNÜNDE İFTAR VERİLDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ŞEHİT SONER FAZLIOĞLU’NUN EVİNİN ÖNÜNDE İFTAR VERİLDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Şehit Uzman Çavuş Soner Fazlıoğlu’nun baba ocağının bulunduğu sokakta Kadir Gecesi olması nedeniyle Bandırma Belediyesi tarafından Mevlit okundu ve iftar yemeği verildi.

İftar sonrası açıklama yapan Belediye Başkanı Dursun Mirza; “Vatanı uğrunda canı siper eden şehit ve gazilerimize minnet duygularımızı ifade etmekte güçlü çekiyoruz. Bugün bu ülkede özgürce yaşamamızı onlara borçluyuz. Bugün Şanlı Bayrağımıza, Ulusal bütünlüğümüze ve Cumhuriyetimize göz dikmiş hainler evlatlarımızın canına kıyıyor. Terör bitecek sözleri veriliyor ancak bu sözlerin ardından yeni canları yitiriyoruz. Tüm ülke olarak artık sabrımızı yitiriyoruz. Bu terör laneti bitsin istiyoruz. Üzülüyoruz. Bugün burada Mübarek Kadir Gecesinde bir araya gelerek şehidimiz ve şehitlerimize dualar okuduk. Allah dualarımızı kabul etsin. İnşallah bir daha bu ülke bir evladını daha yitirmez” dedi.

Mevlide ve iftara Belediye Başkanı Dursun Mirza, meclis üyeleri, daire amirleri, şehit aileleri katıldı. Vatandaşların ve mahallenin de katıldığı Mevlit ve İftarda Şehit Uzman Çavuş Soner Fazlıoğlu’nun ailesi taziyeleri kabul etti.

icerik_IMG_7988_manYet

IMG_7890

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.