Şehit ailelerini unutmadılar. | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

Şehit ailelerini unutmadılar.

Paylaş
 
google haberlerde takip et

AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir ile Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz Karesi Bölgesindeki şehit ailelerine ziyarette bulundu.

Yapılan ziyaretlerde başkanlara Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın eşi Mehtap Yılmaz ve Karesi Kadın Kolları Başkanı İlknur İnan’da hazır bulundu.

Başkanların ilk durağı; Mardin Nusaybin’de hain terör saldırısında şehit olan Astsubay Başçavuş Gökhan Bakır’ın ailesi idi. Bakır ailesini evlerinde ziyaret eden Aydemir ve Yılmaz ziyaret esnasında duygu dolu anlar yaşadılar.

Daha sonraki adres ise Hakkari Dağlıca’da şehit olan Astsubay Çavuş Deniz Gökçün’ün ailesinin eviydi. Ziyaretler sonrasında açıklama yapan AK Parti Karesi İlçe Başkanı Avukat Kemal Aydemir ‘Bugün değerli başkanımız Yücel Yılmaz, kıymetli eşi ve Kadın Kolları Başkanımız ile birlikte kahraman şehit kardeşlerimiz Deniz Göçkün ve Gökhan Bakır’ın bizlere emaneti olan ailelerini ziyaret ettik.Kendilerine Başbakanımız  Sayın Binali Yıldırım’ın mektuplarını iletirken, hasbihal edip; bizlere bir emirleri olup olmadığını sorduk.Bizler onlar için ne yapsak az.Bunun bilinci ile hareket ediyor ve kendilerinin asla yalnız olmadıklarını bilmelerini istiyoruz. Onların evlatları hayatlarının baharında bizler daha huzurlu ve rahat yaşayabilelim diye, bu vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda ettiler. Rabbim onlardan razı olsun.Onların bizlere emaneti olan aileleri bizimde ailemizdir.Rabbim hem evlarından hem de onlardan razı olsun.Bir kez daha tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar diliyoruz.’dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.