ŞEHİR İÇİ VE DIŞI YOL YAPIMI DEVAM EDİYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

ŞEHİR İÇİ VE DIŞI YOL YAPIMI DEVAM EDİYOR

Paylaş
 

Hacı Yusuf Mahallesi 111. Sokak ve Vecihibey Caddesinde yol yapım çalışmalarına başlandı. Daha önce Livatya’dan Levent’e çıkan toprak yol asfaltlanmıştı. Şimdi de Vecihibey Caddesinin daha önce asfalt olan ve bozulan bölümü yapılıyor. Caddenin kaldırımları yapılıyor. Kaldırım çalışmaları tamamlandığında asfalt çalışmaları başlayacak. Ayrıca 111 sokak da parke çalışmaları da devam ediyor.

Şehir içi ve şehir dışı farklı ekiplerin çalıştığını ifade eden Belediye Başkanı Dursun Mirza:

“Ekiplerimiz bir taraftan bugüne kadar hiç hizmet almamış kırsal mahallelerimizde çalışıyor. Şu anda Sahil Yenice, Çepni ve Doğanpınar’da çalışmalarımız devam ediyor. Yeni Ziraatli Mahallemizde ise çalışmaların sonuna geldik. Aynı zamanda da şehir içinde yapılan kazıların bize ait olanlarını tamir eden ekibimiz var. Şehir içindeki ekiplerimiz aynı zamanda bize ait olmayan, Balıkesir Büyükşehir Belediyesine ait olan kazılarında ücretini almadan vatandaşlarımız daha fazla mağdur olmasın diye tamirini yapıyoruz. Büyükşehir Belediyemizden de kendi sorumlulukları olan, kazı paralarını aldıkları ve biriken tamiratları bir an önce bitirmelerini istiyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.