foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

Şehidimiz var

timthumb (6)
Paylaş
 

Susurluk İlçesine Kayıtlı Komiser Yardımcısı Zekeriya BİLGEN, Diyarbakır’ın Sur İlçesinde şehit olmuştur.
İnşaatlarda usta olarak çalışan Yusuf Bilgen’in dört çocuğundan biri olan Özel Harekat polisi Zekeriya Bilgen, Diyarbakır’ın Sur ilçesinde teröristlerle girdiği çatışmada yaralandı. Evli ve 4 çocuk babası olan Komiser Yardımcısı Bilgen kaldırıldığı hastanede şehit oldu.
Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nde Özel Harekat Polisi olarak görev yapan Zekeriya Bilgen’in şehit düştüğü haberi, Susurluk İlçesi’ne bağlı Yenimahalle’deki baba evine ulaştı. Annesi bir süre önce vefat eden polis Zekeriya Bilgen’in babası Yusuf Bilgen acı haberi yanında kalan torunu Yunus Emre Bilgen’le birlikte aldı. Diğer 3 kardeşi ve annesi Diyarbakır’da babasının yanında kalırken, kendisi dedesinin yanında Susurluk’ta kalan 22 yaşındaki Yunus Emre de dedesiyle birlikte acı haberle yıkıldı. Evlerine ve mahalleye dev Türk bayrağı asılan Bilgen ailesi gün boyunca taziyeleri kabul etti.
Şehidimizin İlimize nakil ve defin işlemleri ile ilgili gerekli tedbirler alınmıştır. Komiser Yardımcısı Zekeriya BİLGEN’in naaşı bugün Susurluk İlçesi Çarşı Camii’nde kılınacak cuma namazına müteakip Şehir Kabristanlığı’nda bulunan Şehit Mezarlığında defnedilecektir.  Komiser Yardımcısı Zekeriya BİLGEN ve tüm Şehitlerimize Allahtan Rahmet Kederli ailelerine başsağlığı diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan BÖLGE İDARE MAHKEMESİ “DUR” DEDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.