SEDEF EGZAMA HASTALIĞINA MUCİZE ÇÖZÜM SAĞLIYOR | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

SEDEF EGZAMA HASTALIĞINA MUCİZE ÇÖZÜM SAĞLIYOR

Paylaş
 

Balıkesir’in Marmara İlçesi Avşa Adası’nda bir eczacı tarafından geliştirilen sedef ve egzama rahatsızlığına iyi gelen krem büyük ilgi görüyor.

Avşa Adası Arslan Eczanesi sahibi Eczacı Hasan Tahsin Arslan 37 yıllık mesleki eczacılık bilgi birikimi ve tecrübesi ile son 17 yılda binden fazla sedef hastalığına çözüm buldu.

“7 GÜN İÇİNDE ETKİSİNİ GÖSTERİYOR”

Sedef ve egzama rahatsızlığına iyi gelen bu majistral kremin vücuda sürülmeye başlandığı ilk günden etkisini göstermeye başladığını söyleyen Eczacı Hasan Tahsin Arslan “5 etken maddeli majistral kremde 1. Madde; Sedef ve egzamalı hücrelerin eritilip hastalıklı bolgeden temizlenmesini sağlıyor. 2. ve 3.Madde ayrı ayrı olmasına rağmen yapılarında ki etkenlerle hastalıklı bölgede hızla yeni sağlıklı deri oluşumunu sağlamaktır. 4. Madde lokal kortikosteroid etkiyle hastalıklı bölgede rahatlama sağlamaktadır. 5. Madde şifa kaynağı bitkisel bir yağdır. Görevi deriyi ve deri altı dokusunu beslemek ve de nemlendirmektir.” dedi.

“VÜCUDUN HER YERİNE SÜRÜLEBİLİYOR”

Sedef ve egzama hastalığına iyi gelen mucize niteliğindeki bu tedavi edici kremin yüz bölgesinden kızarıklardan el,kol,bacak ve göğüs dahil vücudun tüm bölgesine sürülebildiğini belirten Eczacı Tahsin Arslan bu kremi geliştirmesindeki amacın ticari faaliyetten çok insanların tedavi edilemez sandığı bu hastalığın iyileşmesine çözüm sağlamak olduğunu vurguladı.

“DÜNYA’NIN DÖRT BİR YANINA GÖNDERİM SAĞLIYOR”

Halk arasında söylenilmekten bile çekinilen bir hastalık olan sedef hastalığına geliştirdiği 5 etken maddeli majistal krem sayesinde etkin tedavi sağlayan Eczacı Hasan Tahsin Arslan tedavi edici bu kremi Türkiye başta olmak üzere Amerika, Hollanda, Almanya, İran, Kuveyt dahil olmak üzere birçok ülkeye gönderiyor. http://www.sedefegzamarose.com adresinden de sedef ve egzama hastalığı hakkında bilgi sağlıyor.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.