SEDAT PEKEL TÜKETİCİLERİ KORUMA DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

SEDAT PEKEL TÜKETİCİLERİ KORUMA DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

22. Dönem Balıkesir Milletvekili Sedat Pekel, aktif siyasete devam ediyor.

Sedat Pekel bugün de Bandırma Tüketicileri Koruma Derneği’ni ziyaret edip fikir alışverişinde bulundu.

Bandırma Tüketicileri Derneği Şube Başkanı Mehmet Tanrıkut, Sedat Pekel’e yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Sedat Pekel dernek üyelerini başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Tükoder Kimdir?

Tükoder

Hepimiz tüketiciyiz, bu dernek hepimizin?

TÜKODER, tüketici haklarının korunması, geliştirilmesi ve tüketicilerin kendilerini koruyabilmeleri için gerekli bilinç ve örgütlülük düzeyine ulaşabilmeleri amacı ile kurulmuş bir sivil toplum örgütüdür.

Politik ve ekonomik çıkarlara herhangi bir şekilde araç olmadan, kar amacı güden hiç bir kurum ve kuruluştan gelir elde etmeye yanaşmadan, yayın organlarında reklam almadan ve tüketiciyi herhangi bir ürüne yönlendirmeden, sadece üyelerinin gönüllü katkı ve katılımlarına dayanarak faaliyet gösteren TÜKODER tam bağımsız bir tüketici örgütüdür.

Henüz tüketici hakları kavramı Türk hukuk sistemine girmeden, 25 Ekim 1990 tarihinde kurulmuş olan TÜKODER, tüketici haklarının yasallaşmasında önemli roller üstlenmiştir.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.