SEDAT PEKEL VE CHP EKİBİ ŞİRİNÇAVUŞ VE MUSAKÇA'DA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

SEDAT PEKEL VE CHP EKİBİ ŞİRİNÇAVUŞ VE MUSAKÇA’DA

Paylaş
 

40 ilden büyük 150 bin nufuslu Bandırma ilçesinin geçmiş dönem belediye başkanı Sedat Pekel hepimizin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek için köyleri gezip seçim çalışmalarına katkı sağlıyor.

Sedat Pekel yaptığı konuşmada mera yönetim birliklerini etkinleştirecek ıslah edeceğimiz meraların amaç dışı kullanımına izin verilmeyeceğini, meraların köyün ortak malı olarak kalmasını sağlayacaklarını, çiftçiye mazotu 3 liradan vereceğini, şeker fabrikalarının özelleştirilme ihalelerini iptal edeceğini, pancar üreticileri kooperatifleri ve işçi sendikalarını fabrikalara ortak ederek yönetime dahil edeceğini, esnafın asgari ücretten alınan vergilerini kaldıracaklarını, asgari ücreti 1 ocak 2019 da net 2 bin 200 lira yapacaklarını, 1 ocak 2019 dan itibaren en düşük emekli maaşının 1500 lira olacağını ve çiftçilerimize destek olacaklarını belirtti.

Pekel “Millet için geliyoruz artık tamam hepimizin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’ye destek vermenizi istiyorum” dedi.

CHP eski ilçe başkanı Metin Ok’ta “CHP olarak çiftçimizin yanındayız yine genç girişimcilere 200 bin liraya kadar faizsiz kredi olanağı ve 5 yıllık gelir muafiyeti getireceğiz. Hepimizin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce’de köyden yetişmiş insandır.” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.