foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

Sebze Yemekleri

sebze-yemekleri
Paylaş
 

Nefis Yemek Tarifleri sitesi 2007 yılında kurulmuş ve takipçilerine birbirinden lezzetli yemek tarifleri sunmaya başlamıştır. 2007 yılında sadece yemek tarifleri paylaşanbir blog olarak kurulan nefisyemektarifleri.com 2009 yılından itibaren takipçilerinin de tarif gönderip paylaşabileceği bir platform haline dönüşmüştür. Şu an itibariyle 300 bine yakın yemek tarifi kullanıcılara sunulmaktadır. Bu özelliği ile dünyadaki en geniş kapsamlı ve zengin içeriğe sahip yemek siteleri arasında yerini almıştır. Zaman içerisinde arayüzde yapılan yeniliklerle sitenin kullanımı kolaylaşmış, kullanıcıların yoğun ilgisine çekmiş ve buna bağlı olarak içeriğini her geçen gün daha da artırmıştır.

Nefis yemek tarifleri bazı özellikleri ile diğer yemek tarifi sitelerinden ayrılmaktadır. Nefis yemek tarifleri sitesinde yemek tarifleri detaylı olarak anlatılmakta ve resimli bir şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Tarif havuzunda bulunan tariflerin hepsi denenmiş ve çok sayıda fotoğraf ve yorum ile desteklenmiştir. Kullanıcıların da tariflerin altına yaptıkları yemeklerin fotoğraflarını ekleme gibi yeni özellikler getirilerek kullanıcı güvenilirliği sağlamaya çalışılmıştır ve denemek isteyenler için bir fikir oluşturmalarına yardımcı olmak amaçlanmıştır. Nefis yemek tariflerinde paylaşılan tariflerin tamamı özgün ve belli yazarlar tarafından paylaşılmış, denemiş ve yorumlanmış en güvenilir tariflerdir.

2011 yılından itibaren faaliyete geçen videolu tarif paylaşımı hem kullanıcılara yemeğin nasıl yapıldığı detaylı olarak gösteriliyor hem de kullanıcı memnuniyetini ve tarifin güvenilirliğini artırmaya yardımcı oluyor. Nefis yemek tarifleri sektörde ilk olarak başlattığı kısa video formatı ile yemek tariflerini kısa fakat öz bir şekilde 2 veya 3 dakika içerisinde anlaşılır bir şekilde anlatması takipçilerinden çok olumlu dönüşler almıştır. Sebze yemekleri tariflerinden et yemeklerine, şerbetli tatlılardan sütlü tatlılara, hamur işine kadar aklınıza gelebilecek her yemeğin tarifi nefis yemek tariflerinde videolu olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

nefisyemektarifleri.com  web sitesi dışında sosyal medya aracılığı ile de kullanıcılarına hizmet vermektedir. Youtube kanalı, Facebook ve İnstagram’daki nefis yemek tarifleri sosyal medyada en çok takip edilen hesaplar arasındadır. Youtube’da bulunan 840 bin takipçili kanalımızla birlikte Türkiye’nin en çok tabip edilen yemek tarifleri kanalıdır. Youtube dışında en çok takip edilen hesapları Facebook 4,4 milyon takipçiye, instagram hesabı ise 2,6 milyon takipçiye birbirinden güzel yemek tarifleri sunmaktadır.

Ücretsiz olarak GooglePlay veya Appstore’dan indirilebilen mobil uygulamaları sayesinde sitemizde paylaşılan yemek tariflerine her yerden erişebilmeniz mümkün olmaktadır. Sitede sunulan tüm hizmetlere uygulama üzerinde erişmek de mümkündür. Tarif arama, tarif defteri, bugün ne pişirsem, deftere tarif ekleme, videolu tarifleri izleme ve yorum yapma gibi özellikleri uygulamadan daha kolay bir şekilde cep telefonu veya tablet bilgisayar aracılığıyla kullanabilirsiniz. Yakın bir zamanda kullanıma sunulmuş olan Android tv uygulaması ile web sitesinde bulunan videolu tariflerin hepsine Android tv üzerinden erişmek mümkün olmuştur. Nefis yemek tarifleri teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek takipçilerine her zaman en doğru, en güvenilir tarifi en hızlı şekilde ulaştırmayı kendine amaç edinmiştir.

Bir önceki yazımız olan BİLİM İNSANLARI BEYİN ÜRETTİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.