SAVAŞTEPE YOLU İÇİN BAKANLA YAKIN TEMAS | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

SAVAŞTEPE YOLU İÇİN BAKANLA YAKIN TEMAS

Paylaş
 

AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, Karayolları Genel Müdürü olduğu dönemde Balıkesir-Savaştepe yolu projesinde imzası olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’dan, yolun bir an önce tamamlanması için söz aldı.

AK Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan önderliğinde, Ankara’ya çıkarma yapan Balıkesir heyeti, yatırımların yakın takipçisi oldu. Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkanı, Karesi Belediye Başkanı ve İl Yönetim Kurulu üyelerinin de olduğu heyet, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya başta olmak üzere devlet protokolünü ziyaret ederek 10-12 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek, 38. Geleneksel Kurtdereli Mehmet Pehlivan Güreşleri’ne davet ettiler.

“Cumhurbaşkanımız Balıkesirlilere selam söyledi”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Balıkesirlilere selamlarını ileten Başkan Demiraslan, “Balıkesir’i çok önemseyen Cumhurbaşkanımız, Balıkesirlilere desteklerinden ötürü teşekkürlerini ve selamlarını iletti” diye konuştu. Balıkesir’in yatırımlarını çok önemsediklerini belirten Başkan Demiraslan, “Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, Karesi Belediye Başkanımız ve il yöneticilerimiz tek vücut olduk. Bakanlarımızla yaptığımız istişarelerde hem Balıkesir’in sorunlarını hem de Balıkesirlilerin devletimizden beklentilerini dile getirdik.” dedi.

“Savaştepe yolu için Bakanımızla görüştük”

Balıkesir-Savaştepe yolundaki çalışmaların bir an önce tamamlanmasını arzu ettiklerini ifade eden Başkan Demiraslan, “Savaştepeli hemşehrilerimizle bir araya geldiğimizde bizden ilk istedikleri yolun tamamlanması. Bizde Savaştepelilerin bu isteklerini Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan’a ilettik. Kendisi Karayolları Genel Müdürü olduğu dönemde projede imzası olan bir isim. Biz yaşanan sorunları anlattık, zaten kendisi de konuya hakim. Her türlü desteği vereceğini söyledi. İnşallah en kısa zamanda yolumuzu tamamlayıp Savaştepelileri mutlu edeceğiz” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.