SARIKÖY, YATIRIM PROGRAMINDA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

SARIKÖY, YATIRIM PROGRAMINDA

Paylaş
 

Yerel seçimde Sarıköy halkına doğalgaz sözü veren Başkan Yakar, düğmeye bastı. Çanakkale Gaz, Sarıköy’ü yatırım programına aldı.

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Sarıköy’e yatırım hamlesini sürdürüyor. Kavşak, meydan düzenlemesi, düğün salonu ve Kapalı Pazar yerinden sonra Sarıköy doğalgaza da kavuşuyor. Çanakkale Gaz Dağıtım Şirketi ile gerekli görüşmelerin yapıldığını aktaran Başkan Yakar, “Temiz enerji doğalgaz, Gönen’imizin her noktasında kullanılacak. Sarıköy ve buradaki işyerlerimiz yatırım programına alındı” müjdesini verdi.

KARŞIYAKA’DA DAĞITIM ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

29 Mart yerel seçimlerinde Sarıköy halkına doğalgaz sözü veren Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, mahalle halkına verdiği sözü tuttu, Sarıköy  doğalgaz dağıtım şirketi Çanakkale Gaz tarafından yatırım programına alındı.

Temiz ve ucuz enerji doğalgazdan Gönen’in her noktasında yaşayan vatandaşların faydalanacağını söyleyen Belediye Başkanı Yakar, “Doğalgaz dağıtımı ve hat döşeme çalışmaları şu anda Karşıyaka Mahallemizde devam ediyor. Karşıyaka’nın her cadde ve sokağına doğalgaz girecek” dedi.

Doğlgaz dağıtım çalışmalarından dolayı yollarda bozulma yaşandığını hatırlatan Başkan Yakar, “Karşıyaka Mahalle halkımıza da anlayışlarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

SARIKÖY’E YATIRIM HAMLESİ

Sarıköy’ü çok fazla önemsediklerinin altını çizen Başkan Yakar, “Sarıköy bizim için çok önemli. Gönen’e yapılan her hizmetin aynısını Sarıköy’ümüzede yapmaya gayret ediyoruz. Hatta, Sarıköy’e öncelik veriyoruz. Çok sık kazaların yaşandığı yolda kavşak düzenlemesi yaptık, Sarıköyümüze yakışan meydan düzenlemesi ve parklar yapıldı. En hafif yağmurda su baskını yaşayan Düğün Salonunda yaşanan sıkıntı açıldı. Kapalı Pazar yerini yaparak, esnafımızın ve halkımızın hizmetine kazandırdık.

Sarıköy halkımızın en çok istediği hizmetlerden olan doğalgazı da Çanakkale Gaz Dağıtım şirketi ile görüşerek, yatırım programına aldırdık” açıklamasını yaptı.

Kaynak : gonenpostasi

Bir önceki yazımız olan Kadınlara Yönelik E-ticaret Sitesi Miss Ageless Açıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.