SARA'YI EVLENDİRMEK ADLI OYUN BEĞENİLDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

SARA’YI EVLENDİRMEK ADLI OYUN BEĞENİLDİ

Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri tüm hızıyla sürerken; Sara’yı Evlendirmek adlı oyun Balıkesirliler’den tam not aldı.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Sara’yı Evlendirmek” adlı tiyatro oyunu önceki akşam Salih Tozan Toplantı ve Gösteri Merkezi’nde izleyicisiyle buluştu.

Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Cemal Kocataş’ın da izlediği tiyatroya Balıkesirliler yoğun ilgi gösterirken; Sara’yı Evlendirmek isimli oyun izleyiciden tam not aldı. Oyunun sonunda Başkan Vekili Cemal Kocataş, oyunculara çiçek takdim ederken; Bursa Devlet Tiyatrosu oyuncuları oyuna gösterilen yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Sanata ve sanatçıya büyük değer veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonra her ay Balıkesir’de olacağız. Diğer oyunlarımıza da sizleri bekliyoruz” dediler.

OYUNUN KONUSU: Oyunda, hayatını kariyerine adamış ve bu yolda yalnızlığı tercih etmiş başarılı bir avukat olan Sara’nın, kuzeni Martha tarafından sıra dışı ve biraz da çılgınca yöntemlerle evlendirilme çabası anlatılıyor. Sahnedeki her karakterde izleyicinin kendinden yahut hayatına dokunan kişilerden bir parça bulacağı bu sıcak oyunda, Martha’nın girişimlerinin yanı sıra aşk ve evlilik kavramları da samimi bir dille irdeleniyor.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.