Şampiyonluğu kucakta kutladı | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

Şampiyonluğu kucakta kutladı

Paylaş
 

Kayseri Kadir Has Stadyumunda oynanan play-off finalinde Bandırmaspor’un Gümüşhanespor’u 2-0 yendiği müsabakanın 13’üncü dakikasında rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrasında çapraz bağları kopan Yusuf Akyel perşembe günü İstanbul’da ameliyat olacak. Ameliyat sonrasında Yusuf Akyel’in sahalardan 6 ay uzak kalacağı öğrenildi.

Kayseri Kadir Has Stadyumunda oynanan play-off finalinde rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrasında müsabakanın 13.dakikasında sahadan ayrılmak zorunda kaldığını dile getiren Yusuf Akyel, 23 yıl aradan sonra PTT 1.Ligine çıktığımız bu günde sakatlanmam benim için sevinç ve hüznü aynı anda yaşamama neden oldu” dedi. Takım arkadaşlarına kendisinin Kayseri Kadir Has Stadyumundaki gerekse ilçedeki şampiyonluk kutlamalarından mahrum kalmaması için ellerinden gelen her şeyi yaptığını dile getiren Akyel, arkadaşlarımın bu fedakarlıklarını hayatım boyunca unutmam söz konuş değildir” ifadesini kullandı.

Yapılan tetkikler sonrasında sağ bacağındaki çapraz bağların koptuğunun belirlendiğini açıklayan Akyel, “Perşembe günü Süper Lig takımlarından Beşiktaşspor Kulübü doktoru tarafından bir ameliyat olacağım. Tedavim ve hazırlık safhasının 6 ay içinde tamamlanacağını tahmin ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.