foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

Sahte Doktoru Kaymakam Enseledi

87
Paylaş
 

Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel´in dikkati sahte doktoru yakalattı.
Edinilen bilgiye göre, Sonel´in makamına gelen ve kendisini Colombia Üniversitesi Başkan Yardımcısı ve doktor olarak tanıtan Mehmet Özkan Demir, sosyal yardımlaşma vakfından kendisine nakdi yardımda bulunulmasını talep etti.
Demir´in hareketlerinden şüphelenen Sonel, gizlice İlçe Emniyet Müdürü Haydar Kılıç´ı arayarak şahsın Genel Bilgi Toplama (GBT) sistemi üzerindeki bilgilerinin araştırılmasını istedi. Demir´in, yapılan GBT sorgusunda daha önce de benzer girişimlerde bulunduğu ortaya çıkınca polis tarafından gözaltına alındı.
Kaymakam Sonel, gazetecilere yaptığı açıklamada, “İlçe kaymakamı olarak Salı günleri vatandaşların sorunlarını dinleyerek geçiriyoruz. Kendisini Colombia Üniversitesi Başkan Yardımcısı olarak tanıtan Mehmet Özkan Demir, bana gelerek sosyal yardımlaşma vakfından nakdi para yardımında bulunulmasını talep etti. Kendisinin şüpheli ve endişeli hali üzerine diğer telefondan emniyet müdürlüğünü arayarak şahsın GBT´sinin yapılmasını talep ettim. Daha sonra yetkili arkadaşlar Demir´i gözaltına aldı.” dedi.
İLK HABER/YENİERDEKGAZETESİ

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.